Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 11:14.30

H 5400-ako doplniť Biss keys?

V H5400 v Ram editore sú Biss keys na fix-a je ich pomerne málo.Dá sa do tej tabulky dopísať nový riadok?Ako?/ToH 10,2
ď.
uživatel
theo77
14.02.2008, 13:43.44

re:

Samozrejme že sa daju dopisať dialkovým ovaldačom.
Ale momentalne niesu žiadne aktualne.
uživatel
humy
14.02.2008, 16:02.48

RE: H 5400-ako doplniť Biss keys?

Aj keď nemám free riadok?Prepísať "dobré" nechcem.
Ak chceš pomôcť:theo7@atlas.sk
uživatel
theo77
14.02.2008, 16:55.41

re:

No stale som nepochopil s čím chceš pomôcť a čo tam chceš toľko prepisovať keď momentalne nič nie je nove. :O
uživatel
humy