| 14.02.2008, 11:14.30 | |
H 5400-ako doplniť Biss keys?V H5400 v Ram editore sú Biss keys na fix-a je ich pomerne málo.Dá sa do tej tabulky dopísať nový riadok?Ako?/ToH 10,2ď. |
![]() theo77 |
| 14.02.2008, 13:43.44 | |
re:Samozrejme že sa daju dopisať dialkovým ovaldačom.Ale momentalne niesu žiadne aktualne. |
![]() humy |
| 14.02.2008, 16:02.48 | |
RE: H 5400-ako doplniť Biss keys?Aj keď nemám free riadok?Prepísať "dobré" nechcem.Ak chceš pomôcť:theo7@atlas.sk |
![]() theo77 |
| 14.02.2008, 16:55.41 | |
re:No stale som nepochopil s čím chceš pomôcť a čo tam chceš toľko prepisovať keď momentalne nič nie je nove. :O |
![]() humy |