Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 11:22.05

Příjem Českých programů

Dobrý den, můžete mi někdo poradit prosím na email.
Koupil jsem si Digi sat. komplet STRONG srt6130,vím, že do tohoto přístroje nejdou vkládat karty....dá se NĚCO ?!?dokoupit a propojit to abych nemusel kupovat další přijímač a mohl vložit kartu pro příjem českých programů a nebo si musím koupit satelit jiný?!?! např STRON srt 6500, který má vstup na kartu....děkuji za odpověď!!!!!!!!
uživatel
swen
14.02.2008, 11:27.08

RE: Příjem Českých programů

A načo si ho kupoval ked tam nejdú karty škoda vychodené peniaze Rv
uživatel
Jupi
14.02.2008, 21:22.49

RE:Příjem Českých programů

Dokoupit se nedá nic.Přesně jak píše Jupi. O takových věcech se holt musí uvažovat před nákupem a ne až po něm.
uživatel
BIDLO