| 14.02.2008, 11:22.05 | |
Příjem Českých programůDobrý den, můžete mi někdo poradit prosím na email.Koupil jsem si Digi sat. komplet STRONG srt6130,vím, že do tohoto přístroje nejdou vkládat karty....dá se NĚCO ?!?dokoupit a propojit to abych nemusel kupovat další přijímač a mohl vložit kartu pro příjem českých programů a nebo si musím koupit satelit jiný?!?! např STRON srt 6500, který má vstup na kartu....děkuji za odpověď!!!!!!!! |
![]() swen |
| 14.02.2008, 11:27.08 | |
RE: Příjem Českých programůA načo si ho kupoval ked tam nejdú karty škoda vychodené peniaze Rv |
![]() Jupi |
| 14.02.2008, 21:22.49 | |
RE:Příjem Českých programůDokoupit se nedá nic.Přesně jak píše Jupi. O takových věcech se holt musí uvažovat před nákupem a ne až po něm. |
![]() BIDLO |