| 14.02.2008, 11:46.07 | |
Valentín a FlorikeyDnes sa mi Florikey zbláznil a označil na zeleno D+ !!!!00-E2 01 24 1A 00 C5 81 03 10-06 8C 2F F1 4D 3A 42 89 |
![]() dempsey |
| 14.02.2008, 12:09.07 | |
RE: Valentín a Florikeyzašibalomu aj u mna :))) |
![]() assassin1 |
| 14.02.2008, 14:36.39 | |
RE: Valentín a FlorikeyU mna key ten isty ale v cervenom. :( |
![]() IVIL |