Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 11:52.49

nagra3

oni to stím přechodem na nagru 3 myslí vážně. nevíte někdo podrobnější informace. Děkuji
uživatel
jjirik
14.02.2008, 12:21.04

skus čitať aj spravy

Platforma Digi TV otestovala Nagravision 3
09.02.2008, 01:12 | autor: Martin Vyleťal

Nadnárodní satelitní placená televize Digi TV v pátek poprvé otestovala novější verzi kódovacího systému Nagravision 3.

První technické testy kódování v Nagravision 3 proběhly na satelitu Intelsat 10-02 (1°W), na kmitočtu 12,718 GHz, polarizace vertikální, SR 18400, FEC 3/4 na programech Eurosport 2 CE, Nova Cinema, MusicMax / MusicMax Adult, CNN International, Sport 1 (Romania) a Trinitas TV, kde byl ke stávajícímu systému Nagravision 2 (CAID 1801) připojen i Nagravision 3 s CAID 1802. Po několika hodinách byl simulcrypt opět odpojen a programy jsou opět kódovány jen starším systémem Nagravision 2.

Technické testy s Nagravision 3 jsou prvním krokem k přechodu platformy na novější verzi systému Nagravision a tím i zlepšení zabezpečení programů před neautorizovaným příjmem.

Provozovatel Digi TV s přechodem na novější verzi Nagravision bude muset vyměnit dekódovací karty abonentům ve všech šesti krajinách kde působí. Podle dřívějších zpráv by měl přechod na Nagravision 3 odstartovat ještě tento měsíc a skončit v květnu. Jsou to ale předběžné údaje a přechod mohou doprovázet i komplikace - např. s výměnou karet.

Digi TV působí vedle Česka, Slovenska také v Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku a také v Rumunsku. Celkově má služba přes 2 milióny abonentů. Dekódovací karta je spárována se set top boxem od Digi TV a kartu není možné používat ve vlastním satelitním přijímači.
uživatel
humy
14.02.2008, 12:35.38

RE: nagra3

ä nevíte jestli to už někdo prolomil
uživatel
jjirik
14.02.2008, 12:42.04

RE: nagra3

jasně, CB21 to už má dááávno prolomené, ale je to přísně tajné....
uživatel
drobeček
14.02.2008, 12:49.16

RE: nagra3

a ty máš na cb21 kontakt
uživatel
jjirik
14.02.2008, 13:05.14

RE: nagra3

Jo taky jsem to měl na jazyku co psal drobeček, tak jen dodám že cb21 to viděl u známého co nemá ani připojení na net :laughing:
uživatel
Standa2
14.02.2008, 13:20.38

a hle

co nevidím...nevěřící:-))))))))))))))))
když už tak si alespon čtete zprávy co tu píše redakce
trochu napovím:
cituji:""firma azbox ohlásila prolomení n3""
občas hoši čtěte,pak nebudete vypadat jak .....no nic no:-))))))) :laughing:
uživatel
cb21
14.02.2008, 13:23.30

jjirik

no vidíš. A hneď Ti musí byť jasné že to rozbeháš :))) :))) :))) To predsa nemôže byť problém...cb21 Ti to dal na zlatom podnose ;)
uživatel
dempsey
14.02.2008, 13:25.11

RE: nagra3

Myslím si, že to problém docela bude :-/
uživatel
Dejf
14.02.2008, 13:38.03

re:

Aj podľa môjho nazoru sa nagra3 dlho neudrži a bude nalomena už onedlho.Myslím si že sa len čaka na prechod všetkych na nagra3.Podľa mňa nagra skonči rovnako ako seca.
Postupne prejdu všetky na lepšie zabezpečene systemy nds alebo cryptoworks.
uživatel
humy
14.02.2008, 13:49.16

humy

ano to jsem tu taky psal a taky se mi někteří smáli,,jojo,jsou ještě mladí...ach to mládí a poberta:-))))))))))))) R^
uživatel
cb21
14.02.2008, 13:55.00

já pevně

věříím,že Ti mladí jistě vědí proč N3 ještě není public...neb jistě vědí,že kdyby ano tak Premiere jak psalo by přešlo do videoguardu rovnou....ale co to tu píšu? vždyt to Ti mladí vědí přeci ne?? :8) ;) :)))
uživatel
cb21
14.02.2008, 13:57.49

cb21

V tom maš pravdu. :))) :))) :)))
uživatel
humy
14.02.2008, 13:58.53

cb21

poberta - je evidentne Tvoj problém.Na tomto fóre si sa preslávil rôznymi nezmyselnými tvrdeniami o údajnom fungovaní N3 v emu ktoré boli cielene opakované len aby si sa niečo dozvedel.A keď bude N3 hack budeš pravdepodobne podobné nezmysly tvrdiť o NDS.Ak sa nudíš kúp si nejakú literatúru zaoberajúcu sa touto problematikou a snáď tu nebudeš všetkým-s výnimkou rovnako neznalých ako si Ty- na smiech.Jediná výhoda týchto fór je čiastočná anonymita a tým menšia pravdepodobnosť Tvojho zosmiešnenia v reálnom svete, aj keď v tom sa môžem mýliť zase ja.
uživatel
dempsey
14.02.2008, 16:24.27

jsi

sice vedle,ale já sem tu někomu slíbil,že pokud nemohu dát důkaz místo slibů:-)))tak nic....a dukaz moment. dát nemohu...jen reaguji na vaše naprosto zbytečné připomínky na muj nick...to je vše ahoj hezký den :8)
uživatel
cb21
14.02.2008, 19:05.49

RE: nagra3

kua a boxy budu taky menit ??
;P
uživatel
Miro74
14.02.2008, 20:13.47

RE: nagra3

nie do boxov poslu novy soft.Menit sa budu iba karty
uživatel
Bruty
14.02.2008, 21:01.05

22 222

2 milióny kariet za tri mesiace? Odvážne...To denne musia vymeniť od zajtra asi 22 222 kariet a skončili by 14.5....nezávidím tým, čo budú oblizovať známky na obálky, v ktorých budú tie karty posielať :)))
uživatel
MarianS
14.02.2008, 22:39.30

re:

spíše něco kolem 33tis.denně mimo So,Ne
uživatel
dadal