Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 16:59.43

seting upc do phillipse

Zdravím,můžu poprosit někoho kdo to umí,zda by mi neposlal
nový seting do phillipse(černý)na UPC.Jedná se mi hlavně o ty nové programy.Děkuji předem.
ralw@centrum.cz
uživatel
ralw
14.02.2008, 18:17.09

RE:seting upc do phillipse

máš posláno
uživatel
Pavel H
14.02.2008, 18:28.15

RE: seting upc do phillipse

Pavle můžu taky poprosit. dodido@seznam.cz
uživatel
dodido
14.02.2008, 21:43.39

RE: seting upc do phillipse

Čau Pavle, pošli mi to také prosím, už jednou si mi to posílal děkuji moc, potřebuji aktualizovat. waterford@centrum.cz Díky
uživatel
waterford
15.02.2008, 03:34.42

RE:seting upc do phillipse

máte posláno oba
uživatel
Pavel H
15.02.2008, 09:03.51

PLEASE TOO

Pavle můžu taky poprosit. vladimir@zamecnik.sk
uživatel
vlatom
15.02.2008, 10:33.44

RE:PLEASE TOO

Máš posláno
uživatel
Pavel H
15.02.2008, 19:01.51

RE:PLEASE TOO

ahoj Pavle taky bych potreboval novy seting dik Pepik71@seznam.cz
uživatel
Pepik71
15.02.2008, 20:19.01

RE:Pepik71

posláno
uživatel
Pavel H
16.02.2008, 09:29.51

Děkuji všem za ochotu

Díky Ralw
uživatel
ralw