| 14.02.2008, 16:59.43 | |
seting upc do phillipseZdravím,můžu poprosit někoho kdo to umí,zda by mi neposlalnový seting do phillipse(černý)na UPC.Jedná se mi hlavně o ty nové programy.Děkuji předem. ralw@centrum.cz |
![]() ralw |
| 14.02.2008, 18:17.09 | |
RE:seting upc do phillipsemáš posláno |
![]() Pavel H |
| 14.02.2008, 18:28.15 | |
RE: seting upc do phillipsePavle můžu taky poprosit. dodido@seznam.cz |
![]() dodido |
| 14.02.2008, 21:43.39 | |
RE: seting upc do phillipseČau Pavle, pošli mi to také prosím, už jednou si mi to posílal děkuji moc, potřebuji aktualizovat. waterford@centrum.cz Díky |
![]() waterford |
| 15.02.2008, 03:34.42 | |
RE:seting upc do phillipsemáte posláno oba |
![]() Pavel H |
| 15.02.2008, 09:03.51 | |
PLEASE TOOPavle můžu taky poprosit. vladimir@zamecnik.sk |
![]() vlatom |
| 15.02.2008, 10:33.44 | |
RE:PLEASE TOOMáš posláno |
![]() Pavel H |
| 15.02.2008, 19:01.51 | |
RE:PLEASE TOOahoj Pavle taky bych potreboval novy seting dik Pepik71@seznam.cz |
![]() Pepik71 |
| 15.02.2008, 20:19.01 | |
RE:Pepik71posláno |
![]() Pavel H |
| 16.02.2008, 09:29.51 | |
Děkuji všem za ochotuDíky Ralw |
![]() ralw |