Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 17:06.09

zdielanie kariet

keby som chcel zdielat 2 karty(TaT a SKY LINK )v 2 openboxoch slo by to?
??)myslim tim open+tat a open+sky)aky je najlepsi kabel (a neni treba signal s konvektoru)dakujem za rady
uživatel
ttl1
14.02.2008, 18:01.16

RE: zdielanie kariet

bobo treba twin LNB a kabel trojzilovy,alebo dvoj a tienenie...a ides...a ci terba signal s konventoru?...netreba staci signal z radia :-)
uživatel
jsivak
14.02.2008, 20:53.13

RE: zdielanie kariet

- samostatný signál do každého prijimača (twin LNB)
- soft podporujúci zdiaľanie (nejaký novší)
- prepojovací kábel RS232 - kríženy
- správne nastavenie ID karty v openboxe
- a ide to ako guľa R^
uživatel
stano1