| 14.02.2008, 17:37.15 | |
Služba k pohledáníNo to sem se krásně zasmál.Volal jsem před chvilkou na UPC ohledně HBO Comedy,proč mi jako nejde,když někomu jde a někomu ne.HBO mám zaplaceno.Po 30 minutách jsem to vzdal.Všichni operátoři jsou hrozně zaneprázdněni,mi mlel pořád dokola monotoní hlas.To bych chtěl teda vidět.Další tahák na peníze.Možná by neuškodilo jim až přijde další složenka,jim ten hovor odečíst a do poznámek napsat proč,že to je za jejich kvalitní služby. |
![]() Sony |
| 14.02.2008, 17:43.02 | |
re:Tak to odhlas a uveď im dôvod prečo to odhlasuješ. Podľa mňa keď tak zrobí 1000 ludí tak im to dôjde že niečo robia zle. |
![]() humy |
| 14.02.2008, 17:45.31 | |
RE: Služba k pohledáníHlavně že jsi se zasmál :o))))) |
![]() juzek |