Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 17:37.15

Služba k pohledání

No to sem se krásně zasmál.Volal jsem před chvilkou na UPC ohledně HBO Comedy,proč mi jako nejde,když někomu jde a někomu ne.HBO mám zaplaceno.Po 30 minutách jsem to vzdal.Všichni operátoři jsou hrozně zaneprázdněni,mi mlel pořád dokola monotoní hlas.To bych chtěl teda vidět.Další tahák na peníze.Možná by neuškodilo jim až přijde další složenka,jim ten hovor odečíst a do poznámek napsat proč,že to je za jejich kvalitní služby.
uživatel
Sony
14.02.2008, 17:43.02

re:

Tak to odhlas a uveď im dôvod prečo to odhlasuješ. Podľa mňa keď tak zrobí 1000 ludí tak im to dôjde že niečo robia zle.
uživatel
humy
14.02.2008, 17:45.31

RE: Služba k pohledání

Hlavně že jsi se zasmál :o)))))
uživatel
juzek