Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 17:56.10

nová komerční pirátská kartička

Nuova SmartCard: VISTACard

--------------------------------------------------------------------------------

* Iso 7816 Smartcard
* Flash 72 kb
* Eeprom 72 kb
* Crypto:Yes (RSA)
* Protokoll:T0, T1, TE
* Language:ASM, (C)
* Programierbar @ 3,57 mhz

E gia disponibile un loader per questa card e si dice che dia l.u.c.e. su tutto ViaCesso 2.5

Dal sito ufficiale

-----------------
With the new VistaCard you can easy decrypt:

ART Variety/Europe, ART Children/Tarab, ART Movies, ART Movies 2, Nile Drama, LBC Europe, Algerian TV ,MBC, ART Hekavat, Future TV , Eurosport Int.

including RTL 9, AB 1, AB 3, AB 4, AB Moteurs, Animaux, Chasse Pêche, Musique Classique, Escales, Toute Histoire, NT1, Action, Mangas, Encyclopedia, XXL, Zik, France 5, France , LCP, Tishk TV, TMC, Ciné Polar, Ciné FX, Videoclick, Dorcel TV, Walf TV, France 2, France 3, France 4
Al Jazeera

More to come...
uživatel
drobeček
14.02.2008, 18:02.57

RE: nová komerční pirátská kartička

ja uz karticky iba platobne...takymto jednomesacnym produktom uz neverim....
uživatel
jsivak
14.02.2008, 18:18.35

RE: nová komerční pirátská kartička

s za nekolik mesicu z toho bude opet skrabka na sklo
uživatel
amigo
14.02.2008, 19:03.36

RE: nová komerční pirátská kartička

noa, snad si nemyslite že pojde na nu up*
uživatel
Miro74
14.02.2008, 21:48.14

Re nová ???

Karta už funguje 3 měsíce trošku jste zaspali
uživatel
2005
15.02.2008, 08:29.42

RE: nová komerční pirátská kartička

Pro francouze možná, pro uživatele jiných emu zbytečnost...
uživatel
J_N
15.02.2008, 08:34.44

RE: nová komerční pirátská kartička

Fungujú aj iné zaujimavejšie kartičky.
uživatel
letas
15.02.2008, 12:04.32

@2005

nevies kde by som tu kartu zohnal?Videl si ju naozaj funkcnu?
uživatel
mercedes77
15.02.2008, 15:37.19

@letas - presne tak,napr. karta =gamma=

Už přes rok mi v ní jede řecký paket NetMed s Hotbirdu.
AU, bez nutnosti jakékoliv manupulace s kartou, běžný modul Alphacrypt (nebo Irdeto). Žádné řeči kolem této karty - a funguje.
uživatel
Zorbas
15.02.2008, 15:46.00

@Zorbas

ide o to,ze mas dobry PMK/alebo este lepsie keby HMK/ ktory provider este neurobil killer.....Ale pre teba ako koncoveho uzivatela je podstatny vysledok,ze obraz stale bezi...
uživatel
mercedes77
15.02.2008, 20:05.37

RE:Zorbas

Myslel som kartičky cez ktoré sa dajú pozerať programy v českej a slovenskej reči.
uživatel
letas