| 14.02.2008, 17:56.10 | |
nová komerční pirátská kartičkaNuova SmartCard: VISTACard-------------------------------------------------------------------------------- * Iso 7816 Smartcard * Flash 72 kb * Eeprom 72 kb * Crypto:Yes (RSA) * Protokoll:T0, T1, TE * Language:ASM, (C) * Programierbar @ 3,57 mhz E gia disponibile un loader per questa card e si dice che dia l.u.c.e. su tutto ViaCesso 2.5 Dal sito ufficiale ----------------- With the new VistaCard you can easy decrypt: ART Variety/Europe, ART Children/Tarab, ART Movies, ART Movies 2, Nile Drama, LBC Europe, Algerian TV ,MBC, ART Hekavat, Future TV , Eurosport Int. including RTL 9, AB 1, AB 3, AB 4, AB Moteurs, Animaux, Chasse Pêche, Musique Classique, Escales, Toute Histoire, NT1, Action, Mangas, Encyclopedia, XXL, Zik, France 5, France , LCP, Tishk TV, TMC, Ciné Polar, Ciné FX, Videoclick, Dorcel TV, Walf TV, France 2, France 3, France 4 Al Jazeera More to come... |
![]() drobeček |
| 14.02.2008, 18:02.57 | |
RE: nová komerční pirátská kartičkaja uz karticky iba platobne...takymto jednomesacnym produktom uz neverim.... |
![]() jsivak |
| 14.02.2008, 18:18.35 | |
RE: nová komerční pirátská kartičkas za nekolik mesicu z toho bude opet skrabka na sklo |
![]() amigo |
| 14.02.2008, 19:03.36 | |
RE: nová komerční pirátská kartičkanoa, snad si nemyslite že pojde na nu up* |
![]() Miro74 |
| 14.02.2008, 21:48.14 | |
Re nová ???Karta už funguje 3 měsíce trošku jste zaspali |
![]() 2005 |
| 15.02.2008, 08:29.42 | |
RE: nová komerční pirátská kartičkaPro francouze možná, pro uživatele jiných emu zbytečnost... |
![]() J_N |
| 15.02.2008, 08:34.44 | |
RE: nová komerční pirátská kartičkaFungujú aj iné zaujimavejšie kartičky. |
![]() letas |
| 15.02.2008, 12:04.32 | |
@2005nevies kde by som tu kartu zohnal?Videl si ju naozaj funkcnu? |
![]() mercedes77 |
| 15.02.2008, 15:37.19 | |
@letas - presne tak,napr. karta =gamma=Už přes rok mi v ní jede řecký paket NetMed s Hotbirdu.AU, bez nutnosti jakékoliv manupulace s kartou, běžný modul Alphacrypt (nebo Irdeto). Žádné řeči kolem této karty - a funguje. |
![]() Zorbas |
| 15.02.2008, 15:46.00 | |
@Zorbaside o to,ze mas dobry PMK/alebo este lepsie keby HMK/ ktory provider este neurobil killer.....Ale pre teba ako koncoveho uzivatela je podstatny vysledok,ze obraz stale bezi... |
![]() mercedes77 |
| 15.02.2008, 20:05.37 | |
RE:ZorbasMyslel som kartičky cez ktoré sa dajú pozerať programy v českej a slovenskej reči. |
![]() letas |