Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 18:58.50

Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001

Dnes se objevil v OTA nový s/w od výrobce , který má vyřešit problém volby audia.Nejde mi ale stáhnout , objeví se pouze zpráva Err-0*80000051. Dle uživatelské příručky mám při této zprávě kontaktovat prodejce. Dnes jsem tak učinil , čekám na odpověď co s tím. Prosím máte někdo stejný problém?
uživatel
luger
14.02.2008, 20:53.42

RE: Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001

dnes som to skusil a vysledok je rovnaky. treba skusit neskor.
uživatel
satan
15.02.2008, 08:20.48

RE: Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001

Ano,stav je stejný i u mě
uživatel
mdsystem
15.02.2008, 15:59.10

RE: Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001

Před chvílí jsem opět zkusil u obou modelů.U 3000 proběhlo ztažení OK,u 5001 to hodilo chybu v 3/4 průběhu.
Tento SW měl řešit přepínání audio,ale nezdá se mi,že je nějaká změna.
Při ponechání jazyka v Menu na obou stopách anglický,jede i ČT1,2 a Prima z CS Linku v obou stopách,jazykovou mutaci ale volí přednostně anglickou (např. na Viasat) a je nutno ji vždy po přepnutí změnit na českou.
Při volbě jazyka v 1 stopě nebo obou (v Menu) na češtinu,jede zvuk pouze v levé stopě (Prima ČT1,2),nemusí se ale měnit jazyk u dvojjazyčných programů.
uživatel
mdsystem
15.02.2008, 19:15.51

RE:Nový s/w pro homecast S 3000 / S 5001

U mě to samé,v 3/4 chyba.
uživatel
luger