| 14.02.2008, 18:58.50 | |
Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001Dnes se objevil v OTA nový s/w od výrobce , který má vyřešit problém volby audia.Nejde mi ale stáhnout , objeví se pouze zpráva Err-0*80000051. Dle uživatelské příručky mám při této zprávě kontaktovat prodejce. Dnes jsem tak učinil , čekám na odpověď co s tím. Prosím máte někdo stejný problém? |
![]() luger |
| 14.02.2008, 20:53.42 | |
RE: Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001dnes som to skusil a vysledok je rovnaky. treba skusit neskor. |
![]() satan |
| 15.02.2008, 08:20.48 | |
RE: Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001Ano,stav je stejný i u mě |
![]() mdsystem |
| 15.02.2008, 15:59.10 | |
RE: Nový s/w pro Homecast S 3000 / S 5001Před chvílí jsem opět zkusil u obou modelů.U 3000 proběhlo ztažení OK,u 5001 to hodilo chybu v 3/4 průběhu.Tento SW měl řešit přepínání audio,ale nezdá se mi,že je nějaká změna. Při ponechání jazyka v Menu na obou stopách anglický,jede i ČT1,2 a Prima z CS Linku v obou stopách,jazykovou mutaci ale volí přednostně anglickou (např. na Viasat) a je nutno ji vždy po přepnutí změnit na českou. Při volbě jazyka v 1 stopě nebo obou (v Menu) na češtinu,jede zvuk pouze v levé stopě (Prima ČT1,2),nemusí se ale měnit jazyk u dvojjazyčných programů. |
![]() mdsystem |
| 15.02.2008, 19:15.51 | |
RE:Nový s/w pro homecast S 3000 / S 5001U mě to samé,v 3/4 chyba. |
![]() luger |