| 14.02.2008, 19:00.07 | |
strong 6500je to normalni kdyz pripojim sat vyhledavac/lidl/mezi stb strong 6500 a lnb a vypnu stb ne ze zdi ale jen dalkou ze po vypnuti dal sviti a piska?na vantage je ticho a nesviti |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 22:23.17 | |
RE: strong 6500Bud se vypina pri stby napeti do LNB nebo po vypnuti do stby napeti zustava do napajeni LNB zapnuto,to asi Vantage ,ma pri vypnuti do stby vypnuto. |
![]() Jendaj |
| 14.02.2008, 23:09.02 | |
Jendajto se v nem da nastavit? |
![]() uai1 |