Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 19:00.07

strong 6500

je to normalni kdyz pripojim sat vyhledavac/lidl/mezi stb strong 6500 a lnb a vypnu stb ne ze zdi ale jen dalkou ze po vypnuti dal sviti a piska?na vantage je ticho a nesviti
uživatel
uai1
14.02.2008, 22:23.17

RE: strong 6500

Bud se vypina pri stby napeti do LNB nebo po vypnuti do stby napeti zustava do napajeni LNB zapnuto,to asi Vantage ,ma pri vypnuti do stby vypnuto.
uživatel
Jendaj
14.02.2008, 23:09.02

Jendaj

to se v nem da nastavit?
uživatel
uai1