| 14.02.2008, 19:31.49 | |
GI dsr-7800prosim poradte vpisal som mu soft z8februara zamrzol.Zostala tma ani zapnut. |
![]() jano1904 |
| 14.02.2008, 20:06.13 | |
RE: GI dsr-7800Ojjoj, zkus vytáhnout úplně z elektřiny a pak se modli, za 10 minut to zkus znova, asi sis to krásně zablokoval. Pokud to nepomůže, jedině servis. |
![]() poky1 |
| 14.02.2008, 20:07.05 | |
RE: GI dsr-7800přenos softu proběhl v pořádku? |
![]() poky1 |
| 14.02.2008, 20:11.54 | |
RE: GI dsr-7800Nechej to vytáhnuté z elektriky alespoń přes noc,at´se flash úplně vymaže,a co soft,neměl si problémy?Jak jsi to tam tahal,že to kleklo! |
![]() mrakodrap |
| 14.02.2008, 20:12.55 | |
RE: GI dsr-780010 až 15 minut by mělo stačit |
![]() poky1 |
| 14.02.2008, 21:21.23 | |
RE: GI dsr-7800Někde jsem četl,že alespoń 24 hodin,tak nevím |
![]() mrakodrap |
| 14.02.2008, 21:33.01 | |
RE: GI dsr-7800poky1 Vypisalo v STBku ok a tma. |
![]() jano1904 |
| 14.02.2008, 21:38.45 | |
RE: GI dsr-7800To je mozne ze aspon 24h vypnuty mrakodrap- |
![]() jano1904 |
| 14.02.2008, 21:48.36 | |
RE: GI dsr-7800Este prosim ta poky1,ak mas moznost jtag adresu vdaka. |
![]() jano1904 |
| 14.02.2008, 23:27.19 | |
RE: GI dsr-7800To bohužel nemám, řeším takovéto závady přes http://www.tipa.eu/ |
![]() poky1 |
| 15.02.2008, 22:36.52 | |
RE: GI dsr-7800Vypnutí stačí úplně v pohodě na 5 - 20sec flash se nevymaže ani za rok je to flash. Jediné co můžeš zkusit tam znova poslat FW (pokud se ti podaří se spojit). Jinak opravdu jen JTAG. |
![]() kapax |
| 16.02.2008, 00:17.56 | |
kapaxnemozem sa spojit.Golden zostal uplne mrtvi.Pomoz z jtag om. |
![]() jano1904 |
| 16.02.2008, 12:33.47 | |
RE: GI dsr-7800http://sat-gi.mafro.info/index.php?PHPSESSID=qajeadvj89mnjv3gp2flrojkn3&direction=0&order=&directory=Programy%20pro%20STB%20Golden%20Interstar pro stahování se musíš registrovat |
![]() kapax |
| 16.02.2008, 13:45.36 | |
RE: GI dsr-7800http://gisclub.110mb.com/upload/index.php?PHPSESSID=e3a420c6c47ee73b06f094d88fcef96d&direction=0&order=&directory=Golden%20Interstar/Boot |
![]() kapax |