Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 20:01.06

Strong 6500

Dobrý den.Prosím radu jak natočit parabolu pro příjem Astra 1E a Astra 3A?Nedaří se nasměrovat parabolu.Dík za málo rad.
uživatel
leon
14.02.2008, 20:29.11

leon

koukam ze jsi ho taky koupil znamy ho ma a uz 2 dni se ho snazim zprovoznit ja mam vantage 4 lnb a kdyz to rozeberu a dam do krabic a zacnu znova tak za hodinu hotovo a tady po 10 hodinach 1 druzice
uživatel
uai1
14.02.2008, 21:15.23

RE:Strong 6500

Chlapi nestrašte.Zrovna před chvílí mi tento typ sem hodila známá jestli bych jí ho prý nenaladil.Snad to nebude tak strašné.
uživatel
BIDLO
14.02.2008, 22:29.23

RE: Strong 6500

Ta antena je neco strasneho,nebrat,prastit a zmackat. Jinak jsem dneska po delsim ladeni,nemohl dostat 23 ani 19 a pritom merak signal daval,musel jsem v menu naject do tovarniho nastaveni a potom teprve se v menu SATU objevila 23 a slo to. Ten komplet, jinak neskutecny vyrobek,boze kdo to navrhl a vyrobil. Za ty penize se snad da sehnat lepsi komplet.Tak pokud to nepujde,zkuste to nejdrive vratit v menu do tovarniho nastaveni a snad se doberete nejakeho prizniveho vysledku. Dobre porizeni.
uživatel
Jendaj
15.02.2008, 08:29.21

RE: Strong 6500

Ačkoli jsem zde již na tento výrobek nadával,kupodivu zprovoznění nebyl u těch několika sestav problém.Asi jsem měl kliku na dobrý kusy.Pro úplnost ale musím dodat,že parabolu zaměřuji bez receiveru,ten připojuji až nakonec a musí po nastavení LNB v Menu šlapat.
uživatel
mdsystem
15.02.2008, 08:33.18

RE: Strong 6500

Dneska vyšel nový sw OTA který jde bez problémů stáhnout, dojde ovšem k přemazání settingu takže všichni kdo tyto přijímače instalovali budou mít o zábavu postaráno. Zatím s novým sw došlo ke zlepšení funkce txt na tv nova.
uživatel
sirda