| 14.02.2008, 20:01.06 | |
Strong 6500Dobrý den.Prosím radu jak natočit parabolu pro příjem Astra 1E a Astra 3A?Nedaří se nasměrovat parabolu.Dík za málo rad. |
![]() leon |
| 14.02.2008, 20:29.11 | |
leonkoukam ze jsi ho taky koupil znamy ho ma a uz 2 dni se ho snazim zprovoznit ja mam vantage 4 lnb a kdyz to rozeberu a dam do krabic a zacnu znova tak za hodinu hotovo a tady po 10 hodinach 1 druzice |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 21:15.23 | |
RE:Strong 6500Chlapi nestrašte.Zrovna před chvílí mi tento typ sem hodila známá jestli bych jí ho prý nenaladil.Snad to nebude tak strašné. |
![]() BIDLO |
| 14.02.2008, 22:29.23 | |
RE: Strong 6500Ta antena je neco strasneho,nebrat,prastit a zmackat. Jinak jsem dneska po delsim ladeni,nemohl dostat 23 ani 19 a pritom merak signal daval,musel jsem v menu naject do tovarniho nastaveni a potom teprve se v menu SATU objevila 23 a slo to. Ten komplet, jinak neskutecny vyrobek,boze kdo to navrhl a vyrobil. Za ty penize se snad da sehnat lepsi komplet.Tak pokud to nepujde,zkuste to nejdrive vratit v menu do tovarniho nastaveni a snad se doberete nejakeho prizniveho vysledku. Dobre porizeni. |
![]() Jendaj |
| 15.02.2008, 08:29.21 | |
RE: Strong 6500Ačkoli jsem zde již na tento výrobek nadával,kupodivu zprovoznění nebyl u těch několika sestav problém.Asi jsem měl kliku na dobrý kusy.Pro úplnost ale musím dodat,že parabolu zaměřuji bez receiveru,ten připojuji až nakonec a musí po nastavení LNB v Menu šlapat. |
![]() mdsystem |
| 15.02.2008, 08:33.18 | |
RE: Strong 6500Dneska vyšel nový sw OTA který jde bez problémů stáhnout, dojde ovšem k přemazání settingu takže všichni kdo tyto přijímače instalovali budou mít o zábavu postaráno. Zatím s novým sw došlo ke zlepšení funkce txt na tv nova. |
![]() sirda |