Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 20:40.16

Premium 7100CG

Hoši nemáte někdo hadvare k tomuto přijímači?Začal mi nějak blbnout.Když chci spustit program s premiery,tak se spustí po dlouhé době a někdy vůbec né.Mám nahrán sottwar-2.67.Můžete mi pomoci?Děkuji.
uživatel
Milous
14.02.2008, 21:34.18

Premium 7100CG

Najeď na premiere,zmačni žlutý F4,Zmačkni červený F1 ,exitem ven.Tím to uložíš/ a mělo by to fungovat.
uživatel
hery
15.02.2008, 14:37.18

RE: Premium 7100CG

Děkuji hery,už to jede.
uživatel
Milous