| 14.02.2008, 20:40.16 | |
Premium 7100CGHoši nemáte někdo hadvare k tomuto přijímači?Začal mi nějak blbnout.Když chci spustit program s premiery,tak se spustí po dlouhé době a někdy vůbec né.Mám nahrán sottwar-2.67.Můžete mi pomoci?Děkuji. |
![]() Milous |
| 14.02.2008, 21:34.18 | |
Premium 7100CGNajeď na premiere,zmačni žlutý F4,Zmačkni červený F1 ,exitem ven.Tím to uložíš/ a mělo by to fungovat. |
![]() hery |
| 15.02.2008, 14:37.18 | |
RE: Premium 7100CGDěkuji hery,už to jede. |
![]() Milous |