Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 20:41.24

kyng a full flash

chci jse jenom zeptat, jestli kdYz mam teraz dsp full flash 1.20 a kyng 1.28, kdyz tam chci dat dsp fullflash 1.30 a kinga 1.30 je potreba neco vymazat nebo jenom nahodit do sat bez mazani necoho
uživatel
peter15
14.02.2008, 20:53.20

RE: kyng a full flash

Len nahodiť cez multiloader, nič nemazať.
uživatel
MarianS