Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 21:48.02

GI 870 + monoblok - Honza07

Ahoj, poradte prosim s nastavenim Golden Interstar 870 Xpeed a monobloku Lemon 0.2 dB. Parabola je 80cm. Ladime Astru 1 (19,2) (naprimo) a Astru 3 (23,5) (silhanim). Konvertor mam spravne a z obou mi jde signal. Jak mam nejlip nastavit Diseqc prepinace v menu, aby mi sly obe druzice najednou? Zkousel jsem ruzny kombinace nastaveni LNB v Disegc nastaveni prijimace a vzdy mi bud jde jedna druzice nebo druha, ale nikdy ne obe. Diky za rady.
uživatel
Honza07
14.02.2008, 22:08.00

RE: GI 870 + monoblok - Honza07

Dává se na A 19,2E a na B 23,5 E. Parabola B na ráhnu v ohnisku A na levo šílhá na 19,2E z pohledu - stojíš za parabolou.
uživatel
CES
14.02.2008, 23:27.41

RE: GI 870 + monoblok - Honza07

Musíš nastavit v menu 2 satelity a ty dva vybrat,označit a uložit.Neznám Tvůj přijímač,ale mělo by to být podobné,jako v těch druhých.
uživatel
hobza
14.02.2008, 23:29.45

RE: GI 870 + monoblok - Honza07

zelené tlačítko sat a označ všechny satelity, exit hotovo
uživatel
poky1
15.02.2008, 20:11.16

RE: GI 870 + monoblok - Honza07

U příslušného satelitu nastav v diseqc mini A, u druhého Mini B
uživatel
kapax
15.02.2008, 21:28.23

RE: GI 870 + monoblok - Honza07

disegc by snad pořešil?
uživatel
poky1
15.02.2008, 22:31.38

RE: GI 870 + monoblok - Honza07

no a jak myslíš že budeš přepínat u monobloku konvertory? Jen si musíš správně přiřadit povely pro přepnutí k příslušným pozicím družice. Správnost ověříš podle indikace signálu na nějakém kmitočtu který na 23E není
uživatel
kapax