| 14.02.2008, 21:48.02 | |
GI 870 + monoblok - Honza07Ahoj, poradte prosim s nastavenim Golden Interstar 870 Xpeed a monobloku Lemon 0.2 dB. Parabola je 80cm. Ladime Astru 1 (19,2) (naprimo) a Astru 3 (23,5) (silhanim). Konvertor mam spravne a z obou mi jde signal. Jak mam nejlip nastavit Diseqc prepinace v menu, aby mi sly obe druzice najednou? Zkousel jsem ruzny kombinace nastaveni LNB v Disegc nastaveni prijimace a vzdy mi bud jde jedna druzice nebo druha, ale nikdy ne obe. Diky za rady. |
![]() Honza07 |
| 14.02.2008, 22:08.00 | |
RE: GI 870 + monoblok - Honza07Dává se na A 19,2E a na B 23,5 E. Parabola B na ráhnu v ohnisku A na levo šílhá na 19,2E z pohledu - stojíš za parabolou. |
![]() CES |
| 14.02.2008, 23:27.41 | |
RE: GI 870 + monoblok - Honza07Musíš nastavit v menu 2 satelity a ty dva vybrat,označit a uložit.Neznám Tvůj přijímač,ale mělo by to být podobné,jako v těch druhých. |
![]() hobza |
| 14.02.2008, 23:29.45 | |
RE: GI 870 + monoblok - Honza07zelené tlačítko sat a označ všechny satelity, exit hotovo |
![]() poky1 |
| 15.02.2008, 20:11.16 | |
RE: GI 870 + monoblok - Honza07U příslušného satelitu nastav v diseqc mini A, u druhého Mini B |
![]() kapax |
| 15.02.2008, 21:28.23 | |
RE: GI 870 + monoblok - Honza07disegc by snad pořešil? |
![]() poky1 |
| 15.02.2008, 22:31.38 | |
RE: GI 870 + monoblok - Honza07no a jak myslíš že budeš přepínat u monobloku konvertory? Jen si musíš správně přiřadit povely pro přepnutí k příslušným pozicím družice. Správnost ověříš podle indikace signálu na nějakém kmitočtu který na 23E není |
![]() kapax |