Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 22:35.31

poensat 7700

mam v rukach opensat 7700 zo softom openbox ,nejde mi komunikacia sez križený kabel pritom pri openboxe komunikacia ide.
vie mi niekto poradit?
asi pred piatimi hodinami mi u kamarata na jeho počitači komunikacia fungovala.
nefuguje mi pobedit, nemôžem natiahnut setting
dakujem
uživatel
fox
14.02.2008, 22:40.52

RE: poensat 7700

pardon za nadpis je to opensat7700
uživatel
fox
14.02.2008, 23:37.18

RE: poensat 7700

skusil som to na druhom počítači čo mam dom a a tam to ide bez problemov aj opensat aj openbox
je to pre mna nepochopitelne ale funguje to
uživatel
fox