| 14.02.2008, 22:35.31 | |
poensat 7700mam v rukach opensat 7700 zo softom openbox ,nejde mi komunikacia sez križený kabel pritom pri openboxe komunikacia ide.vie mi niekto poradit? asi pred piatimi hodinami mi u kamarata na jeho počitači komunikacia fungovala. nefuguje mi pobedit, nemôžem natiahnut setting dakujem |
![]() fox |
| 14.02.2008, 22:40.52 | |
RE: poensat 7700pardon za nadpis je to opensat7700 |
![]() fox |
| 14.02.2008, 23:37.18 | |
RE: poensat 7700skusil som to na druhom počítači čo mam dom a a tam to ide bez problemov aj opensat aj openboxje to pre mna nepochopitelne ale funguje to |
![]() fox |