| 14.02.2008, 23:20.40 | |
VH1 classicProsím o pomoc,jak zadat do EMU v Goldenu Interstaru parametry,aby mi jel program VH1 classic.Na netu píšou 01 00 6F F1 a pak 16dvojic čísel,které jsou tam také napsány,ale z důvodu banánu se bojím je sem uveřejnit.Prý z Astry 19,2 stupňů únor 2008 OK.Nevím ale jak to zapsat do tabulky.Je tam provider a vedle index a pak místo na 8dvojic čísel.Usuzuji,že bych musel vytvořit i druhý řádek pro těch ostatních 8dvojic,ale to už zase nevím co napsat do providera a indexu i tam.Navíc vůbec nevím,kam to zařadit,jestli do Viacessu či Bissu atd.Přijímač mi píše,že je program kódován Mediaguard/Viacess.Kamarádi,díky za pomoc. |
![]() tomzon |
| 15.02.2008, 01:05.10 | |
RE: VH1 classicclassic asi e é,možná to nevím jistě,ale naposledy jednoduše na 30W |
![]() pierrepetr |
| 15.02.2008, 07:01.34 | |
tomzonjo kdyby to ted slo:-( jde,ale na 23.5E KD dvbs2:-(občas jde s dcw na 19.2E ale to by si poznal:-)))) |
![]() cb21 |
| 15.02.2008, 08:29.45 | |
RE: VH1 classicna 30W sice išlo VH1 FTA,ale ono sa len identifikovalo pod názvom VH1 classic,ale bolo to klasické VH1.Viac než mesiac som na 30W nebol a ked som pred nedávnom pozeral,už je VH1 odpojené...nie je na inej frekvencii? |
![]() s@t@n |
| 15.02.2008, 08:56.07 | |
RE: VH1 classicJestli tady je nějaký fanda VH1 Classic...Je někde k mání přesnější program (ne jen ten týdenní rozvrh)? Nejlepší by byl playlist klipů...ale cokoliv je k užitku. Asi před dvěma lety jsem to usilovně hledal, abych si udělal bigbítková DVD. Pak jsem toho nechal a prohledával nahrávky "nadějných" dob ručně. Ale když už je to téma tady...nevíte někdo o přesnějším programu pro VH1 Classic? |
![]() Antonín |
| 15.02.2008, 09:20.32 | |
RE: VH1 classichttp://www.cinefacts.de/tv/senderliste.php?sender=57 |
![]() docdoutnik |
| 15.02.2008, 09:21.14 | |
RE: VH1 classicmezeru vymazat :))) |
![]() docdoutnik |
| 15.02.2008, 10:42.33 | |
RE: VH1 classicJestli nejsem nějak nedomykavý, tak tam nevidím nic než ten obecný přehled. Což vede k tomu postupu, co jsem aplikoval. Nahrát celé hodinové bloky, a pak to ručně projít a střihnout si jenom to, co mne třeba a All Time Hits, nebo Rock Show zajímá. Navíc ono se to opakuje a opakuje, takže výlovnost je po týdnu dvou minimální.Úkol je tento: Zajímají mne například klipy Led Zeppelin, Jimmyho Hendrixe, Alice Cooper, jak to udělat? Stačil by mi i playlist zpětně - nahrával bych všechno, a pak prohledal playlist, jestli něco bylo a když nic, tak delete. |
![]() Antonín |
| 15.02.2008, 11:23.24 | |
To AntoninRádiá z PREMIERE vysielajú playlist v rámci EPG online súčasne so skladbou.Používam program PROGDVB ver. 4.56.2, EPG modul je z nejakej staršej verzie. Spustím nahrávanie rádia a otvorím okno EPG, v ktorom sa názvy skladieb online apendujú. Pred ukončením nahrávania urobím export playlistu-EPG (po niekolkých hodinách a desiatkach skladieb). Formát playlistu je HTML. Dostanem teda súbor typu MPA velkosti stoviek MB a k tomu odpovedajúci playlist. Napísal som si program, do ktorého tieto playlisty appendujem a hned vidím tie skladby z nového playlistu, ktoré ešte v databáze obsiahnuté nie sú. Pán Antonín, mnohým ste pomohli, ak máte záujem, program Vám pošlem. |
![]() Pavol1 |
| 15.02.2008, 12:15.36 | |
to antoninjo to by bylo moc jednoduchy, podivat se a nahrat si to, ale pokud vim tak to co ty chsec neni. Musel jsem taky nahrat 100 hodin musiky a pak vystrihat to co se me libi.Na Vh1 Classic mas kazdy den od 22.00 Rock Show, tam mas klipy od Black Sabbath, Led Zep az po Alice Cooper atd., je to denne. Potom na VH1 mas od pondelka do ctvrtka od 23.00 Vh1 Rock. A tam taky jedou hard rock, heavy atd. Nahrat a sestrihat. Ja schanim napr. Videoclip od Whitesnake Now you´re gone a Deeper the Love. Jestli nekdo ma ozvete se.Diky :))) |
![]() docdoutnik |
| 15.02.2008, 13:07.07 | |
@docdoutnikNow you´re gone v předpotopní kvalitě mám, ale to asi nechceš, že :))) :))) :)))Video: MPEG1 Video 352x240 (107:80) 29.97fps 1150Kbps [Video] Audio: MPEG Audio 44100Hz stereo 224Kbps [Audio] Je toho krásných 44 mega :))) |
![]() D2MAC |
| 15.02.2008, 14:35.33 | |
RE: VH1 classicdocdoutník:No já jsem tak prostříhal taky stovky hodin nahrávek. Vzniklo asi dvacet DVD s bigbítem. Dělali jsme to asi stejně, tak myslím, že rozumíš, po čem a proč se pídím.... pavol: Děkuji za nabídku, ale to je rádio, VH1 Classic je video. ten systém, který jde uplatnit na rádia (nejen u Premiere), bych právě rád uplatnil na VH1 Classic. |
![]() Antonín |
| 15.02.2008, 14:50.29 | |
to..Antonioplay list nikolivěk.Na stránkách bývají (např u HIT24 play list na dva klipy dopředu:-((Nicméně bych to uvítal téže.Škoda jen,že VHclass nemá příliš kvalitní obraz(podle toho taky jaká je nahrávka,ale převážně nic moc),zvuk celkem ok. Ovšem asi mládnu či co,páč se mi začíná líbit hudba na stanici clublandTV:-))Ale pravda vh1classic považuji za nejlepší... R^ |
![]() cb21 |
| 15.02.2008, 15:02.59 | |
@cb21Člověče, teď jsi mě přivedl na zajímavou myšlenku :)))Projedu orbit od 30W po 36E a porovnám si datové toky všech VH1 Classiců, co najdu. U VBR budu muset sice dělat průměry alespoň za 15 minut, aby taková informace měla nějakou statistickou hodnotu, ale tak zkusit se to dá. Až zase budu někdy něco z téhle stanice nahrávat, může se hodit informace, odkud to bude nejlepší. Se divím, že mě to dříve nenapadlo. Taky ovšem ten datový tok může být všude +/- stejný, že se to na výsledné kvalitě nahrávky stejně moc neprojeví, ale tak za pokus to rozhodně stojí. |
![]() D2MAC |
| 15.02.2008, 15:28.11 | |
D2MACco to je predpotopni kvalita, je to v kvalite jako na youtube, nebo horsi nebo lepsi?? :))) |
![]() docdoutnik |
| 15.02.2008, 15:37.40 | |
docdoutnikJako pokud myslíš tohle video na Youtube:http://youtube.com/watch?v=ifKIfIjMEU4 pak je ta má verze o dost lepší. Vždyť jsem ti v tom příspěvku výše uvedl rozlišení i datový tok... |
![]() D2MAC |
| 15.02.2008, 15:43.45 | |
RE: VH1 classicKvalita na Vh1 Classic by mohla být o kousek lepší, to je fakt. Měřil jsem ty toky když jsem nahrával, a tehdy to bylo stejné. |
![]() Antonín |
| 15.02.2008, 15:50.24 | |
D2MACtak to bych mel zajem a nemas nahodou jeste Ozzy OsbourneCrazy Train??? :))) |
![]() docdoutnik |
| 15.02.2008, 16:13.13 | |
RE: VH1 classic@docdoutnikZase tu z teho nedělej burzu :))) Ozzyho nevedu. Tu máš ty snejky: http://rapidshare.com/files/22580074/Whitesnake_-_Now_You_re_Gone.rar @Antonín Dík za info, na 36E jsi určitě ale neměřil :))) Jestli večer bude čas, tak se na to mrknu, poměry na transpondérech se mohly změnit a třeba tam teď bude některá extra vynikat. :) |
![]() D2MAC |
| 15.02.2008, 18:43.13 | |
D2MAChmmm:-) to pak napiš klidně do new vlákna to mě zajímá,ale je pravda,že rozdíl mezi cabem 30W a 19E jsem nepozoroval.Ale jestli mas dekoder dvbs2 zkus změřit kvalitu na KD23.5:-)))to si počkám....:-) R^ |
![]() cb21 |
| 15.02.2008, 18:52.06 | |
@cb21Tak to si opravdu počkáš, protože přijímač na DVB-S2 nemám. :))) |
![]() D2MAC |
| 15.02.2008, 18:56.04 | |
VH1 Classic 11739V Astra 19,2VH1 Classic jede ve VBR cca od 1,4 až 4,4 MBit/S544x576 audio - stereo 192kbit/48kHz |
![]() Saxon |
| 15.02.2008, 19:02.18 | |
D-MAC:))) trochu sem ti ubral kvalitu:-)))))))ale :to je škody....Saxon: hm audio se mi opravdu zdálo ok...myslim že tenkráte i technisat mi toto ukazoval... ps: nevim,já to vbr nemám rád už z prostého duvodu,že při statickym obrazu tam vidim nedostatky..ale to je principem :-( no ale celkově to ještě jde:-) |
![]() cb21 |
| 15.02.2008, 19:08.06 | |
RE: VH1 classichudební TV maji obecně dost mizernou kvalitu.Možná Bliss na 28,2E je o fous lepší.VBR má Bliss ale podobný,tak to asi vypadá na lepší enkodery. |
![]() Saxon |