| 14.02.2008, 23:37.10 | |
asi jsem LAMA, aneb giga twinMám v modulu nahranej ggold 1.32 (EMU v ouklendu), dneska jsem zkusil narvat do modulu naše karty TaT i Gital, TaT úplně mrtvá, Gitalka přečetla zápisy, ale ne všechny a stejně to nemakalo, zkusil jsem lítat a (studovat) po fórech, nic jsem neobjevil, zná někdo pravděpodobnou příčinu? A ještě mi blbne net, cifix! |
![]() poky1 |
| 15.02.2008, 00:42.50 | |
RE: asi jsem LAMA, aneb giga twinz gitalky modul přečetl zápisy, nahoře jsem napsal pěknou blbost, už mám dneska dost, jdu do hajan, ale rady uvítám :(( |
![]() poky1 |