Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 23:37.10

asi jsem LAMA, aneb giga twin

Mám v modulu nahranej ggold 1.32 (EMU v ouklendu), dneska jsem zkusil narvat do modulu naše karty TaT i Gital, TaT úplně mrtvá, Gitalka přečetla zápisy, ale ne všechny a stejně to nemakalo, zkusil jsem lítat a (studovat) po fórech, nic jsem neobjevil, zná někdo pravděpodobnou příčinu? A ještě mi blbne net, cifix!
uživatel
poky1
15.02.2008, 00:42.50

RE: asi jsem LAMA, aneb giga twin

z gitalky modul přečetl zápisy, nahoře jsem napsal pěknou blbost, už mám dneska dost, jdu do hajan, ale rady uvítám :((
uživatel
poky1