| 22.03.2008, 19:48.30 | |
T-T,Gital,Sky-linkAhoj Všem chci se zeptat chtěl bych používat kartu T-T a Gital v modulu CryptoWorks Twin a kartu Sky-link (modrou) v modulu T-Rex společně s kartou pro TPS. To vše v satelitu Homecast HS-501 CI chci vědět jestli nebude problém s dekódováním všech programu stěchto karet. Jestli se nbudou karty mezi sebou přrkrývat. za odpovědi vám děkuji |
![]() kdoporadi |