Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 10:32.42

D +

N 4001 00 d0661d36Df90A745Be8c29F751Da04Af
uživatel
yan
15.06.2007, 10:53.42

jsou ok

diky moc
uživatel
paolous
15.06.2007, 11:06.21

paolous

paolous jak zadáváš kody do příjmače přes PC nebo ovladačem? Nevíš jestli to jde přes PC? ale jenom kody nemyslím celý seting. dík
uživatel
pavouku
15.06.2007, 11:07.09

RE: D +

Prečo ďakuješ takémuto prispevatelovi? Ďakuješ mu za to, že ťa navádza ku kradnutiu? To nieje správne.
uživatel
Janoci
15.06.2007, 11:09.59

RE: D +

!!! Pozor, odpovedí pánu pavouku sa budete dopúšťať priameho návodu, ako nelegálne prijímať autorsky chráněný program!!!
Možno ide o NetInviziting!!!
uživatel
Janoci
15.06.2007, 11:16.52

RE: D +

Pro Janoci : polib si prdel.

Pro pavouku : Je to jedno, jde zadávat jak ručně, tak přes PC.
uživatel
yan
15.06.2007, 11:16.53

Janoci

jsi nudný č...l!!!!
uživatel
Amper1
15.06.2007, 11:21.23

RE: D +

Páni, pokial sa tomu, čo píšem nerozumiete, nebúďte sprostý a vulgárny. Vyjadril som svoj názor slušne, očakávam rovnaké reakcie.
uživatel
Janoci
15.06.2007, 11:25.44

Re. D+

Ja bych nechal být a nereagoval, on asi za to nemůže. Jsou lidi, kteří to nemají v hlavě v pořádku. Naštěstí jich není hodně.
uživatel
kam
15.06.2007, 11:34.22

RE: D +

Súhlasím, na vulgarity lepšie nereagovať.
uživatel
Janoci
15.06.2007, 11:58.23

RE: D +

Janoci myslím že jsi si spletl stránky-tady není www.mv.cz.Nebo pro takový blbce jako seš ty jsou na úřadech zřízeny schránky důvěry.
uživatel
Mirek1
15.06.2007, 12:12.56

@janoci

Zadam admina tohoto fora o zablokovani tohoto kretena,kterej sem pise radoby srdceryvne nesmysly.
Janoci - zmiz!!!
uživatel
paolous
15.06.2007, 15:33.21

RE: D +

Môj slušný názor.Bol si už u toho psychiatra?
uživatel
Milan C
15.06.2007, 16:31.14

@ Janoci

tahni o dum dal moralista.chod si radsej pozerat nahe zenske a onanovat pri tom na www.caramba.cz.prosim admina o prepacenie za tento prispevok a o zamedzenie pristupu tomuto cloveku
uživatel
jarino
15.06.2007, 16:47.28

@Janoci

Janoči=chodˇ prosím a velˇmi rýchlo do pí*i=!!!! Snad je ti to jasné...
uživatel
jamess96
15.06.2007, 19:47.31

RE: D +

Pánové, co se čílíte, vždyť má pravdu. To je takový problém to pochopit a srovnat se s ní?
uživatel
jirsacek