| 15.06.2007, 10:32.42 | |
D +N 4001 00 d0661d36Df90A745Be8c29F751Da04Af |
![]() yan |
| 15.06.2007, 10:53.42 | |
jsou okdiky moc |
![]() paolous |
| 15.06.2007, 11:06.21 | |
paolouspaolous jak zadáváš kody do příjmače přes PC nebo ovladačem? Nevíš jestli to jde přes PC? ale jenom kody nemyslím celý seting. dík |
![]() pavouku |
| 15.06.2007, 11:07.09 | |
RE: D +Prečo ďakuješ takémuto prispevatelovi? Ďakuješ mu za to, že ťa navádza ku kradnutiu? To nieje správne. |
![]() Janoci |
| 15.06.2007, 11:09.59 | |
RE: D +!!! Pozor, odpovedí pánu pavouku sa budete dopúšťať priameho návodu, ako nelegálne prijímať autorsky chráněný program!!!Možno ide o NetInviziting!!! |
![]() Janoci |
| 15.06.2007, 11:16.52 | |
RE: D +Pro Janoci : polib si prdel.Pro pavouku : Je to jedno, jde zadávat jak ručně, tak přes PC. |
![]() yan |
| 15.06.2007, 11:16.53 | |
Janocijsi nudný č...l!!!! |
![]() Amper1 |
| 15.06.2007, 11:21.23 | |
RE: D +Páni, pokial sa tomu, čo píšem nerozumiete, nebúďte sprostý a vulgárny. Vyjadril som svoj názor slušne, očakávam rovnaké reakcie. |
![]() Janoci |
| 15.06.2007, 11:25.44 | |
Re. D+Ja bych nechal být a nereagoval, on asi za to nemůže. Jsou lidi, kteří to nemají v hlavě v pořádku. Naštěstí jich není hodně. |
![]() kam |
| 15.06.2007, 11:34.22 | |
RE: D +Súhlasím, na vulgarity lepšie nereagovať. |
![]() Janoci |
| 15.06.2007, 11:58.23 | |
RE: D +Janoci myslím že jsi si spletl stránky-tady není www.mv.cz.Nebo pro takový blbce jako seš ty jsou na úřadech zřízeny schránky důvěry. |
![]() Mirek1 |
| 15.06.2007, 12:12.56 | |
@janociZadam admina tohoto fora o zablokovani tohoto kretena,kterej sem pise radoby srdceryvne nesmysly.Janoci - zmiz!!! |
![]() paolous |
| 15.06.2007, 15:33.21 | |
RE: D +Môj slušný názor.Bol si už u toho psychiatra? |
![]() Milan C |
| 15.06.2007, 16:31.14 | |
@ Janocitahni o dum dal moralista.chod si radsej pozerat nahe zenske a onanovat pri tom na www.caramba.cz.prosim admina o prepacenie za tento prispevok a o zamedzenie pristupu tomuto cloveku |
![]() jarino |
| 15.06.2007, 16:47.28 | |
@JanociJanoči=chodˇ prosím a velˇmi rýchlo do pí*i=!!!! Snad je ti to jasné... |
![]() jamess96 |
| 15.06.2007, 19:47.31 | |
RE: D +Pánové, co se čílíte, vždyť má pravdu. To je takový problém to pochopit a srovnat se s ní? |
![]() jirsacek |