Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 13:03.03

DOTAZ a pomoc

Koupil jsem PREMIUM.x7100 PGU a jsem spokojen,stahnul jsem
soft 2.47 pro tento přístroj a přijímám,kromě premiery vše dle svých představ,včetně Megasportu na AMOSU a D+ na ASTŘE 1B,na Horbitu švýcary a italy.
Předtím jsem využíval MASCOM 111O CR-CI a přijímal jsem jenom nekodované programy s motorem./soft tovární/
CHCI SE ZEPTAT:
---------------
Lze do MASCOM 1110 Cr-CI natáhnout obdobný soft jako do přístroje PREMIUM.X když MASCOM nemá USB vstup.
a./ Jestliže ano ,kde dá stahnout soft ????
b./ čím ho do přístroje dostanu /slyšel jsem něco o křížovém kabelu/??????

Kdo pomůže budu zavázán,chci to instalovat teĎ v létě na chalupu,mám tak rovněž parabolu s motorem.

Předem dík za radu!!!!!!!!!!!!!!!
uživatel
hery
15.06.2007, 14:02.06

Mascom emu

Nelze. Pro MC-111Ocrci nic takovýho není.
uživatel
vortimond
15.06.2007, 14:25.22

dík vortimonde

řešení tedy bude vozit si přístroj premium.x sebou na chalupu.
uživatel
hery
15.06.2007, 14:32.28

RE: DOTAZ a pomoc

na chalupe sa chlasta a griluje.
uživatel
buzzfuzz
15.06.2007, 14:36.26

RE:

V tomhle vedru se griluju a jsem jak ožralej i u televize.
uživatel
vortimond