| 15.06.2007, 13:03.03 | |
DOTAZ a pomocKoupil jsem PREMIUM.x7100 PGU a jsem spokojen,stahnul jsemsoft 2.47 pro tento přístroj a přijímám,kromě premiery vše dle svých představ,včetně Megasportu na AMOSU a D+ na ASTŘE 1B,na Horbitu švýcary a italy. Předtím jsem využíval MASCOM 111O CR-CI a přijímal jsem jenom nekodované programy s motorem./soft tovární/ CHCI SE ZEPTAT: --------------- Lze do MASCOM 1110 Cr-CI natáhnout obdobný soft jako do přístroje PREMIUM.X když MASCOM nemá USB vstup. a./ Jestliže ano ,kde dá stahnout soft ???? b./ čím ho do přístroje dostanu /slyšel jsem něco o křížovém kabelu/?????? Kdo pomůže budu zavázán,chci to instalovat teĎ v létě na chalupu,mám tak rovněž parabolu s motorem. Předem dík za radu!!!!!!!!!!!!!!! |
![]() hery |
| 15.06.2007, 14:02.06 | |
Mascom emuNelze. Pro MC-111Ocrci nic takovýho není. |
![]() vortimond |
| 15.06.2007, 14:25.22 | |
dík vortimondeřešení tedy bude vozit si přístroj premium.x sebou na chalupu. |
![]() hery |
| 15.06.2007, 14:32.28 | |
RE: DOTAZ a pomocna chalupe sa chlasta a griluje. |
![]() buzzfuzz |
| 15.06.2007, 14:36.26 | |
RE:V tomhle vedru se griluju a jsem jak ožralej i u televize. |
![]() vortimond |