Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 10:39.32

DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!

Vymenil som počítač - VISTA64 a nemôžem to rozchodiť. Má niekto nejaký tip?
uživatel
gogo1
15.06.2007, 11:20.25

RE: DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!

http://upload-triosat.pl/index.php?dni=2007-06-15
DSR_9500_EMU_Ed56_CW.zip
Tu si znova toto stiahni a nainštaluj,Chodí 100 percent!
uživatel
Omega
15.06.2007, 12:11.35

To Omega

Ďakujem funguje, musel som ešte vypnúť User Account Control
uživatel
gogo1
15.06.2007, 12:42.28

RE: DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!

Mne sa stava, ze mi kluce do humika niekdey nezapise. Musim vypnut v configu posledne dve polozky ECM+.. (dat na OFF) a SSSP na HISC (neviem ci som to napisal spravne:)) a potom vypnut a zapnut Humik. Potom sa mi nahraju. Neviete cim to moze byt sposobene ?
uživatel
raul
15.06.2007, 12:50.36

RE: DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!

To robí aj mne,myslím že pomoc momentálne nie je. Je to softwerom.
uživatel
Omega