| 15.06.2007, 10:39.32 | |
DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!Vymenil som počítač - VISTA64 a nemôžem to rozchodiť. Má niekto nejaký tip? |
![]() gogo1 |
| 15.06.2007, 11:20.25 | |
RE: DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!http://upload-triosat.pl/index.php?dni=2007-06-15DSR_9500_EMU_Ed56_CW.zip Tu si znova toto stiahni a nainštaluj,Chodí 100 percent! |
![]() Omega |
| 15.06.2007, 12:11.35 | |
To OmegaĎakujem funguje, musel som ešte vypnúť User Account Control |
![]() gogo1 |
| 15.06.2007, 12:42.28 | |
RE: DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!Mne sa stava, ze mi kluce do humika niekdey nezapise. Musim vypnut v configu posledne dve polozky ECM+.. (dat na OFF) a SSSP na HISC (neviem ci som to napisal spravne:)) a potom vypnut a zapnut Humik. Potom sa mi nahraju. Neviete cim to moze byt sposobene ? |
![]() raul |
| 15.06.2007, 12:50.36 | |
RE: DSR 9500 EmuEd v5.6 Pomoc!!!To robí aj mne,myslím že pomoc momentálne nie je. Je to softwerom. |
![]() Omega |