| 15.06.2007, 15:13.10 | |
pro odborníky malina...Jak se prosím dají mazat stanice FTA, třeba na 13st.E,tak abych neměl přesyceno, to budu muset asi ručně..?? DreamSky 6000 a kdyby někdo měl zkušenosti s tímto přístrojem...navrcz(ZAV)SEZNAM.CZ DÍKY... |
![]() 710nav |
| 09.02.2008, 10:24.05 | |
asd...sss |
![]() sawe |