| 15.06.2007, 16:43.01 | |
to OmegaChel by som dostať odpoveď ohľadne príspevku =new= kde nás upozornil,že na crosate je pack od teba pod názvom:HUmax 5400 3.4 HoT 8.0Premiere TPS OK OMEGA.Údajne mu ide aj D+ aj TPS aj Premiere =ako po masle=.Mne sa to nezdá.Čo by si povedal k tomu packu/3979 kb? Ďakujem |
![]() theo77 |
| 15.06.2007, 16:47.57 | |
RE: to OmegaVšetko je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
![]() Omega |
| 15.06.2007, 17:23.58 | |
to theo77ono to jde,ale...samozrejme premiere a tps jde pres sbcl+wsp - na tps musis menit soubory tps.fns a vtps.db, jen premiere jede normalne...klice na D+ musis stejne nahravat pres pc...takze... |
![]() Kimm |
| 15.06.2007, 18:08.07 | |
to KimmOK-beriem.Lenže ja /ako človek nad 70/som z toho krátkeho txt súboru nerozumel asi polovivu.Keby som ťa poprosil o podrobnejší popis návodu?Bol by som veľmi vďačný.Ďakujem. opvelka@post.sk |
![]() theo77 |
| 16.06.2007, 16:52.19 | |
Ďakujem za mail.Ďakujem za mail na moju prosbu.Dostal som však len správu:Humax 5400 a SBLC bez textu!Vôbec sa iné nezobrazilo,len Predmet. |
![]() theo77 |
| 16.06.2007, 22:39.53 | |
dakujemuz som si pripadal ako blazon nik mi neveril omega pls kde vezmem vtps.db a ten ... pre tps dik moc za pomoc link pripadne mail |
![]() new |
| 16.06.2007, 22:54.28 | |
aha no jouz to vidim ono je to v tps full pack ide to ako omega dik omega i ked teraz som tam skusil dat ten 8,1 ide to dalej len neseka d+ |
![]() new |