Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 16:43.01

to Omega

Chel by som dostať odpoveď ohľadne príspevku =new= kde nás upozornil,že na crosate je pack od teba pod názvom:HUmax 5400 3.4 HoT 8.0Premiere TPS OK OMEGA.Údajne mu ide aj D+ aj TPS aj Premiere =ako po masle=.Mne sa to nezdá.Čo by si povedal k tomu packu/3979 kb? Ďakujem
uživatel
theo77
15.06.2007, 16:47.57

RE: to Omega

Všetko je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uživatel
Omega
15.06.2007, 17:23.58

to theo77

ono to jde,ale...
samozrejme premiere a tps jde pres sbcl+wsp - na tps musis menit soubory tps.fns a vtps.db, jen premiere jede normalne...klice na D+ musis stejne nahravat pres pc...takze...
uživatel
Kimm
15.06.2007, 18:08.07

to Kimm

OK-beriem.Lenže ja /ako človek nad 70/som z toho krátkeho txt súboru nerozumel asi polovivu.Keby som ťa poprosil o podrobnejší popis návodu?Bol by som veľmi vďačný.
Ďakujem. opvelka@post.sk
uživatel
theo77
16.06.2007, 16:52.19

Ďakujem za mail.

Ďakujem za mail na moju prosbu.Dostal som však len správu:Humax 5400 a SBLC bez textu!Vôbec sa iné nezobrazilo,len Predmet.
uživatel
theo77
16.06.2007, 22:39.53

dakujem

uz som si pripadal ako blazon nik mi neveril omega pls kde vezmem vtps.db a ten ... pre tps dik moc za pomoc link pripadne mail
uživatel
new
16.06.2007, 22:54.28

aha no jo

uz to vidim ono je to v tps full pack ide to ako omega dik omega i ked teraz som tam skusil dat ten 8,1 ide to dalej len neseka d+
uživatel
new