| 15.06.2007, 17:15.57 | |
SF1,SF2 na 13.EAhoj, přestal mi chodit celý paket, nebyla nějaká změna, ještě včera mi to fungovalo na update?Díky za info. |
![]() andrew |
| 15.06.2007, 17:47.48 | |
RE: SF1,SF2 na 13.E09:87 7D 6F EE AE F5 BB EF od včera nové.Ahoj. |
![]() Milan C |