Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 12:31.10

vymena karty skylink

skylink mi vymenil za poplatok staru bielu za modru na ceske programy misi sa karta znovu registrovat?lebo bielu som registrovanu mal a neviem ci mam registroval aj modru kartu.
uživatel
ivan22
09.04.2008, 12:35.11

skylink

Mne vymenili bielu za modrú a neregistrujem. Je to predsa stále na to isté meno a povodnú registráciu.
uživatel
MMZILINA
09.04.2008, 12:37.42

RE: vymena karty skylink

Nevies si overit registraciu karty na ich stranke?
uživatel
Johny
09.04.2008, 12:39.37

RE: vymena karty skylink

registrovat netreba , je to automaticky pridelene k povodnej adrese
uživatel
gama07
09.04.2008, 16:01.29

RE: vymena karty skylink

čítajte kurňa aspoň co vám pošlou, nič nieje treba registrovať, už si registrovaný. ved sa pozri na stránky a over si, od kedy Ti beží MULTI. vetšinú máš o pár dní navyše, ako si si predplatil.
uživatel
pepiino