| 09.04.2008, 12:31.10 | |
vymena karty skylinkskylink mi vymenil za poplatok staru bielu za modru na ceske programy misi sa karta znovu registrovat?lebo bielu som registrovanu mal a neviem ci mam registroval aj modru kartu. |
![]() ivan22 |
| 09.04.2008, 12:35.11 | |
skylinkMne vymenili bielu za modrú a neregistrujem. Je to predsa stále na to isté meno a povodnú registráciu. |
![]() MMZILINA |
| 09.04.2008, 12:37.42 | |
RE: vymena karty skylinkNevies si overit registraciu karty na ich stranke? |
![]() Johny |
| 09.04.2008, 12:39.37 | |
RE: vymena karty skylinkregistrovat netreba , je to automaticky pridelene k povodnej adrese |
![]() gama07 |
| 09.04.2008, 16:01.29 | |
RE: vymena karty skylinkčítajte kurňa aspoň co vám pošlou, nič nieje treba registrovať, už si registrovaný. ved sa pozri na stránky a over si, od kedy Ti beží MULTI. vetšinú máš o pár dní navyše, ako si si predplatil. |
![]() pepiino |