Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 18:26.40

TechniSat

da sa na nom chytit Digi vt v emu??neviem presny nazov tohto satu ale na skatuli je napisane TECHNISAT GEEIGNET FUR PREMIERE DigiT CCI DV3
uživatel
Mates4444
09.04.2008, 18:29.38

RE: TechniSat

Ne nedá, ani jeden Technisat receiver nemá emu podporu.
uživatel
moonword
09.04.2008, 18:33.27

RE: TechniSat

tak a naco je potom ten sat??si ho mozem strcit a kukat na nom blbych nekodovanych nemcov?:)
uživatel
Mates4444
09.04.2008, 18:36.12

RE: TechniSat

zkus si přeložit tem název co jsi napsal :8)
uživatel
poky1
09.04.2008, 18:41.02

RE: TechniSat

to viem ze je to pre premiere:)ale tak cel som poskusat no neva no:)
uživatel
Mates4444
09.04.2008, 18:57.09

RE: TechniSat

poky1 technisat technicky slabé??..to je přeci tesla:-)..ba né něco má good,např bedničky žejo:-)
uživatel
cb21