| 09.04.2008, 18:26.40 | |
TechniSatda sa na nom chytit Digi vt v emu??neviem presny nazov tohto satu ale na skatuli je napisane TECHNISAT GEEIGNET FUR PREMIERE DigiT CCI DV3 |
![]() Mates4444 |
| 09.04.2008, 18:29.38 | |
RE: TechniSatNe nedá, ani jeden Technisat receiver nemá emu podporu. |
![]() moonword |
| 09.04.2008, 18:33.27 | |
RE: TechniSattak a naco je potom ten sat??si ho mozem strcit a kukat na nom blbych nekodovanych nemcov?:) |
![]() Mates4444 |
| 09.04.2008, 18:36.12 | |
RE: TechniSatzkus si přeložit tem název co jsi napsal :8) |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 18:41.02 | |
RE: TechniSatto viem ze je to pre premiere:)ale tak cel som poskusat no neva no:) |
![]() Mates4444 |
| 09.04.2008, 18:57.09 | |
RE: TechniSatpoky1 technisat technicky slabé??..to je přeci tesla:-)..ba né něco má good,např bedničky žejo:-) |
![]() cb21 |