Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 19:30.21

UPC - HD kvalita ?????????

Prepačte za moju nechápavosť , ale chcem sa opýtať , že skutočnosť , že spoločnosť UPC začne ponúkať HD ready prijímač v SR a už aj v ČR znamená automaticky aj to, že týmto boxom aj príjem bude v HD kvalite , teda bude k tomu aj adekvátný signál...? Alebo box HD ready , ale signal naďalej SD , takže konečný obraz aj po eventualnej zmene bez zlepšenia...? Ďakujem za vysvetlenie
uživatel
punca
09.04.2008, 19:31.16

RE: UPC - HD kvalita ?????????

https://www.parabola.cz/zpravicky/7505/hdtv-ve-strednedobem-horizontu-i-na-upc-direct/
uživatel
poky1
09.04.2008, 19:36.37

RE: UPC - HD kvalita ?????????

Jediný co UPC nabízí v HD kvalitě je německá nekódovaná stanice Anixe.
www.anixehd.tv
Pochopitelně tohle nepatří do jejich paketu, ale oni to tak označujou, dá se to přijímat na tom jejich zázraku, takže prostě to jakoby podle nich oni nabízej a dodávaj.
uživatel
moonword
09.04.2008, 19:39.18

RE: UPC - HD kvalita ?????????

Uvedený odkaz už sa nedá zobraziť , ale teda ak som správne pochopil , zatiaľ ani s novým boxom k HD kvalite u UPC sa nedopracujem....?!
uživatel
punca
09.04.2008, 19:42.09

RE: UPC - HD kvalita ?????????

jestli neumíš vymazat 2 mezery které vznikají automaticky, nebo si to najít ve zprávičkách, tak to je velmi špatné
uživatel
poky1
09.04.2008, 19:42.52

RE: UPC - HD kvalita ?????????

Pochopil správně...to by museli v HD kvalitě začít vysílat.
uživatel
petr47
09.04.2008, 19:43.19

RE: UPC - HD kvalita ?????????

Přesně tak. Všechno záleží na tom, co podle nich znamená ten výraz "střednědobý horizont" :laughing: nebude to brzo, to je jasný, to by byl "krátkodobý horizont". Tak já nevím, možná za rok???
uživatel
moonword
09.04.2008, 19:48.54

to poky 1

samozrejme s tými medzerami to ovládam , aj mazať ich viem , len som to na parabole ešte nerobil... :))) :))) :)))
uživatel
punca
09.04.2008, 20:33.57

ale vysílá...

UPC v současné době vysílá National Geographic HD, Voom HD a HBO HD... nikde se však nehovoří o tom, že to vysílá taktéž UPC Direct. To co jsem napsal je na kabelovce..., samozřejmě PVR HD přijímač dává též kabelový.
uživatel
prochor
09.04.2008, 21:46.47

RE: UPC - HD kvalita ?????????

No to je pěkný a na úrovni, ale do paneláku se kvůli tomu asi nikdo stěhovat nebude.
uživatel
moonword
09.04.2008, 21:57.51

moonword:

Tak to si mně sebral přímo od ust.To je to,co mně strašně vadí.Ale zase nějak nechápu na jaký jejich transpordér by to mohli nacpat.
uživatel
hobo
09.04.2008, 22:05.29

RE: UPC - HD kvalita ?????????

Já myslím, že za ten rok nasdílej něco třeba od Holanďanů z jejich transpondéru - třeba ten EUROSPORT HD. Nebo od Němců, od Španělů... Kam by nacpali český HBO, to asi nikam. To by museli vykopnout takový poklady jako TV Budapešť, JimJam nebo Bebe TV... :laughing:
uživatel
moonword
09.04.2008, 23:02.01

@ Prochor - skutečně vysílají

SVT HD,CANAL+FILM HD,Discovery HD,Voom HD,a další
Thor TP 14 a 15.
Subjektivní dojem z obrazu perfektní, kartu mám nyní k dispozici (Conax),ve Vantage 7100 OK.
Programy jsou v angličtině.
Na CANAL+FILM HD nyní běží Terminátor...
Konečně důvod točit na Thor,pardon,je tady taky Digitv,ale ta kvalita - asi jako jsem viděl toho Terminátora poprvé v životě z kopírované VHS...
uživatel
Zorbas
10.04.2008, 08:03.54

RE: UPC - HD kvalita ?????????

a kolik koštuje ta tvoje charta? na conax
uživatel
zori
10.04.2008, 18:01.21

Netuším,já ji neplatil

ani není moje,ani nevím,zda-li se dá koupit, je to karta pro headendy kabelovek. Pouze ji mám chvíli k dispozici.
uživatel
Zorbas