| 09.04.2008, 19:30.21 | |
UPC - HD kvalita ?????????Prepačte za moju nechápavosť , ale chcem sa opýtať , že skutočnosť , že spoločnosť UPC začne ponúkať HD ready prijímač v SR a už aj v ČR znamená automaticky aj to, že týmto boxom aj príjem bude v HD kvalite , teda bude k tomu aj adekvátný signál...? Alebo box HD ready , ale signal naďalej SD , takže konečný obraz aj po eventualnej zmene bez zlepšenia...? Ďakujem za vysvetlenie |
![]() punca |
| 09.04.2008, 19:31.16 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????https://www.parabola.cz/zpravicky/7505/hdtv-ve-strednedobem-horizontu-i-na-upc-direct/ |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 19:36.37 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????Jediný co UPC nabízí v HD kvalitě je německá nekódovaná stanice Anixe.www.anixehd.tv Pochopitelně tohle nepatří do jejich paketu, ale oni to tak označujou, dá se to přijímat na tom jejich zázraku, takže prostě to jakoby podle nich oni nabízej a dodávaj. |
![]() moonword |
| 09.04.2008, 19:39.18 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????Uvedený odkaz už sa nedá zobraziť , ale teda ak som správne pochopil , zatiaľ ani s novým boxom k HD kvalite u UPC sa nedopracujem....?! |
![]() punca |
| 09.04.2008, 19:42.09 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????jestli neumíš vymazat 2 mezery které vznikají automaticky, nebo si to najít ve zprávičkách, tak to je velmi špatné |
![]() poky1 |
| 09.04.2008, 19:42.52 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????Pochopil správně...to by museli v HD kvalitě začít vysílat. |
![]() petr47 |
| 09.04.2008, 19:43.19 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????Přesně tak. Všechno záleží na tom, co podle nich znamená ten výraz "střednědobý horizont" :laughing: nebude to brzo, to je jasný, to by byl "krátkodobý horizont". Tak já nevím, možná za rok??? |
![]() moonword |
| 09.04.2008, 19:48.54 | |
to poky 1samozrejme s tými medzerami to ovládam , aj mazať ich viem , len som to na parabole ešte nerobil... :))) :))) :))) |
![]() punca |
| 09.04.2008, 20:33.57 | |
ale vysílá...UPC v současné době vysílá National Geographic HD, Voom HD a HBO HD... nikde se však nehovoří o tom, že to vysílá taktéž UPC Direct. To co jsem napsal je na kabelovce..., samozřejmě PVR HD přijímač dává též kabelový. |
![]() prochor |
| 09.04.2008, 21:46.47 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????No to je pěkný a na úrovni, ale do paneláku se kvůli tomu asi nikdo stěhovat nebude. |
![]() moonword |
| 09.04.2008, 21:57.51 | |
moonword:Tak to si mně sebral přímo od ust.To je to,co mně strašně vadí.Ale zase nějak nechápu na jaký jejich transpordér by to mohli nacpat. |
![]() hobo |
| 09.04.2008, 22:05.29 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????Já myslím, že za ten rok nasdílej něco třeba od Holanďanů z jejich transpondéru - třeba ten EUROSPORT HD. Nebo od Němců, od Španělů... Kam by nacpali český HBO, to asi nikam. To by museli vykopnout takový poklady jako TV Budapešť, JimJam nebo Bebe TV... :laughing: |
![]() moonword |
| 09.04.2008, 23:02.01 | |
@ Prochor - skutečně vysílajíSVT HD,CANAL+FILM HD,Discovery HD,Voom HD,a dalšíThor TP 14 a 15. Subjektivní dojem z obrazu perfektní, kartu mám nyní k dispozici (Conax),ve Vantage 7100 OK. Programy jsou v angličtině. Na CANAL+FILM HD nyní běží Terminátor... Konečně důvod točit na Thor,pardon,je tady taky Digitv,ale ta kvalita - asi jako jsem viděl toho Terminátora poprvé v životě z kopírované VHS... |
![]() Zorbas |
| 10.04.2008, 08:03.54 | |
RE: UPC - HD kvalita ?????????a kolik koštuje ta tvoje charta? na conax |
![]() zori |
| 10.04.2008, 18:01.21 | |
Netuším,já ji neplatilani není moje,ani nevím,zda-li se dá koupit, je to karta pro headendy kabelovek. Pouze ji mám chvíli k dispozici. |
![]() Zorbas |