Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 19:36.42

A-One, 36E

Chci přijímat tuhle stanici a na 75E nedosáhnu. Lze ji přijímat z pozice 36E na parabolu do 100 cm??
Díky za radu
uživatel
francjin
09.04.2008, 21:01.58

RE: A-One, 36E

Na 36E nemožem nájst to A-one
uživatel
Ufonec
09.04.2008, 22:14.21

RE: A-One, 36E

Výborná stanice.

@Ufonec - Tak se podívej pořádně - 12303L

@francjin - Na 100cm anténu to půjde taktak a bez rezervy s možnými výpadky. Každopádně, bez depolarizační destičky v LNB to ani nezkoušej, nenajdeš žádný signál.
uživatel
D2MAC
12.04.2008, 10:43.44

Re: D2MAC

Zdar jak si vyrobit depolarizační destičku?Pořípadě kdyby jsi měl foto.Dík
uživatel
alda