Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 22:08.37

sat-přijímač (pracovní)

Chtěl bych poradit s výběrem levného a přátelského FTA sat-přijímače pro práci na střechách/půdách při směrování paraboly a LNB. Mám malou přenosnou ruskou televizi a nechce se mi tahat můj GI 870Xpeed.Nejsem profík, jen občas pomůžu známým a kamarádům.
uživatel
francjin
10.04.2008, 05:22.54

RE: sat-přijímač (pracovní)

Výborné a citlivé indikátory sig míval legendární Humax CR Fox. Dělal se i v FTA versi.
uživatel
Zip
10.04.2008, 23:05.20

RE: sat-přijímač (pracovní)

Já používám Finepass FSR-1000DR. Je FTA s možností montáže HDD, cena asi 1200Kč VC. Nemá české menu, kvalitu nastavení ale signalizuje mimo jiné i akusticky výškou tónu. To má výhodu, že se nemusí v případě krkolomné montáže nic tahat na střechu, nechá se vše na příhodném místě, anténu nastavím podle sluchu na nejvyší tón bez toho,abych musel vidět na obrazovku.
uživatel
stj
10.04.2008, 23:08.17

RE: sat-přijímač (pracovní)

Ještě dodávám, že ten Finepass nemá modulátor, takže k tomu Vašemu ruskému žihadlu bude asi nepoužitelný.
uživatel
stj