| 09.04.2008, 22:08.37 | |
sat-přijímač (pracovní)Chtěl bych poradit s výběrem levného a přátelského FTA sat-přijímače pro práci na střechách/půdách při směrování paraboly a LNB. Mám malou přenosnou ruskou televizi a nechce se mi tahat můj GI 870Xpeed.Nejsem profík, jen občas pomůžu známým a kamarádům. |
![]() francjin |
| 10.04.2008, 05:22.54 | |
RE: sat-přijímač (pracovní)Výborné a citlivé indikátory sig míval legendární Humax CR Fox. Dělal se i v FTA versi. |
![]() Zip |
| 10.04.2008, 23:05.20 | |
RE: sat-přijímač (pracovní)Já používám Finepass FSR-1000DR. Je FTA s možností montáže HDD, cena asi 1200Kč VC. Nemá české menu, kvalitu nastavení ale signalizuje mimo jiné i akusticky výškou tónu. To má výhodu, že se nemusí v případě krkolomné montáže nic tahat na střechu, nechá se vše na příhodném místě, anténu nastavím podle sluchu na nejvyší tón bez toho,abych musel vidět na obrazovku. |
![]() stj |
| 10.04.2008, 23:08.17 | |
RE: sat-přijímač (pracovní)Ještě dodávám, že ten Finepass nemá modulátor, takže k tomu Vašemu ruskému žihadlu bude asi nepoužitelný. |
![]() stj |