Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.04.2008, 23:15.14

Ktory kupit? :-)

Rozmyslam nad kupou noveho prijimaca a mam vytipovane tieto: Ferguson FX 7600CR, Openbox X-820, alebo AZbox ST720USB. Chcem sa Vas (ti ktori dane prijimace vlastnia), opytat na nazor, skusenosti, odporucania, pripadne porovnania. Prvorada je pre mna firmwareova podpora! Myslim, ze tieto prijimace su porovnatelne, ale ide mi hlavne o pocet paketov ktore chodia na tychto strojoch.
uživatel
loon
09.04.2008, 23:25.24

RE: Ktory kupit? :-)

Doteraz mam Strong SRT6355 a vadi mi ze nema AU, tym padom nejde napr. TPS. Inak spokojnost. Mam to zapoojene na plazme Panasonic 42PX700E (obraz obstojny) a domace kino YAMAHA RX-V661+ JAMO SET 606
uživatel
loon
09.04.2008, 23:31.09

Ktory kupit

Nechci se vnucovat a co golden interstar 870-x speed docela slušná podpora au slape téměř vše
uživatel
romik5
09.04.2008, 23:33.46

RE: Ktory kupit? :-)

Daj aj stranku s podporou na toho goldena. Openbox a Azbox poznam. Este neviem na ferdu. Inak dik, ceknem ho...
uživatel
loon
09.04.2008, 23:34.18

Nevlastním žádný, občas mi projde rukama

každý z nich. Hardwarově dejmetomu srovnatelné.
Ovšem tvé kritérium je nesmyslné. Za prvé-pokud jde něco v emulaci, tak to jde zákonitě na všech, pravda,někdy se nový soft pro některý z nich objeví o jeden den dříve.
Ovšem možnost emulace by měla být brána jako dočasný bonus,třešnička na dortu a i prodejci by to měli takto prezentovat. Pokud nejmenovaný provider za měsíc vymění karty, končích na zmíněných třech i ostatních všech emulačních a budeš muset si pořídit přijímač nový, tentokrát zdarma, ovšem za "autoupdate klíčů do karty" budeš platit "nekřesťanských" 260 Kč měsíčně. U jiných paketů zrovnatak. Stejně hloupé kritérium, jako výběr auta se zabudovaným antiradarem ve výbavě. Jak dlouho bude fungovat? Krást se nemá. Pokud jsi technický satfanoušek (sorry,pochybuji),studuj si problematiku kódování od začátku-pro zábavu. Pokud chceš levně a nenáročně čumět,kup si za hubičku Rumuny.
uživatel
Zorbas
09.04.2008, 23:39.27

RE: Ktory kupit? :-)

Ja sa nato pozeram dnes, ked tak zajtra si kupim nieco ine. Preto sa aj pohybujem medzi prijimacmi v danych cenach... Zaujimaju ma terajsie skusenosti a do buducna sa uvidi...
uživatel
loon
09.04.2008, 23:42.23

RE: Ktory kupit? :-)

golden interstar s770 super pro studijní účely
uživatel
pierrepetr
09.04.2008, 23:45.33

RE: Ktory kupit? :-)

Je to divný kritérium, fakt že jo. Kór v dnešní době, ono to vypadá, že jako v pohodě, ale blíží se bouřka brzo.
uživatel
moonword
09.04.2008, 23:50.26

RE: Ktory kupit? :-)

O "burkach" viem, prijimac bude vyuzity aj na skylink a cslink :-) Dovtedy (aj keby na mesiac) chem aby aj tie "ceresnicky" slapali :)))
uživatel
loon
09.04.2008, 23:53.14

@loon

Není lepší si koupit něco na delší dobu?
Například tako Vantage 7100TS ti splní všechno,co potřebuješ dne (emulace),zítra si koupíš plasmu a připojíš ho přes HDMI, naldíš HD kanál, pozítří koupíš USB disk a budeš nahrávat, popozítří třeba připojíš k internetu, další den si naladíš DVB-T multiplex,až vám zapojí.
Než bych každý rok kupoval lowend za čtverku,tak raději koupím za 12tis. nadčasový stroj a mohu věřit,že za tři roky vývoj nepokročí tak,abych s tím nestačil. Naopak,zmíněný pžřijímač zvládne i DVB-T v mpeg4,což se u nás prozatím nikde nepoužívá.
Přijímač pouze SD tě nejenže neuspokojí zítra,ale myslím si,že už ani dnes. Kupování levných SD emu přijímačů už začíná být docela vyhazováním peněz.
uživatel
Zorbas
10.04.2008, 00:08.12

RE: Ktory kupit? :-)

Pre mna nie... Hm asi sa musim sam rozhodnut, lebo tu kazdy toci o niecom inom... Niekto aj k povodnej otazke nieco? Tym dakujem a ostatnych uz necitam :)
uživatel
loon
10.04.2008, 00:18.22

Ty jsi taky případ pro Chocholouška,

najít si zde něco sám, to ne, línej jako prase a ještě má blbý řeči, oni Tě chtěli varovat. ;P
uživatel
poky1
10.04.2008, 00:19.34

RE: Ktory kupit? :-)

kup si co chceš, až vyřadí AU koupíš něco jiného a tak stále dokola
uživatel
poky1
10.04.2008, 05:20.40

RE: Ktory kupit? :-)

Jak píše Zorbas, k Tebou uvedené sestavě (Panasonic ...PX700 ...) bych kupoval už jen HDTV přijímač, např. uvedený VANTAGE 7100TS!! Levné EMU stroje, to je v tomto případě opravdu vyhazování peněz oknem.
uživatel
Zip
10.04.2008, 06:15.29

RE: Ktory kupit? :-)

urcite hd stroj, jestli zrovna vantage tot otazka
uživatel
rj45
10.04.2008, 07:22.56

RE: Ktory kupit? :-)

furt tie isté otázky ktorý kúpiť treba čítať,čítať a čítať!!!
uživatel
Jupi
10.04.2008, 09:43.00

Alien vs. Predator

Ferda vs. Open :laughing:
Zdravíčko přátelé,mám ůplně stejné dilema jako loon.
Asi co nevidět budu mit tu Toroidal T90 a taky nevím co ktomu.
Doma už mám Goldena 8700 a na něj skončila už veškerá podpora. Což to mě tak netrápí,ale je to škoda...
Takže Ferguson :lookaround: Openbox ?!
Pročetl jsem toho už hodně,ale nějak velký rozdíl v tom asi nevidím.
Víc by se mi líbilo Vantage 7100 TS,ale ta cena ... :scared:
uživatel
skyi
10.04.2008, 10:55.08

re:skyi

Vem Opena, neprohloupíš, on i svoji službu odvede ten GI, ta podpora neskončila a softy z poslední doby stejně za mnoho nestojí, jen se asi posune poměr z 3:1 na 5:1 pro Xpeedy.
uživatel
poky1
10.04.2008, 11:50.00

@poky1

Asi jo,díky za radu. Mirasat taky doporučil :8)
Ještě teda zda X-810 nebo X-820,ale asi X-810 stejnak víc jak dvě karty mít nebudu. Měj se.
uživatel
skyi
10.04.2008, 11:54.14

RE: Ktory kupit? :-)

vem 820, kvůli tuneru
uživatel
poky1
10.04.2008, 12:50.22

RE: Ktory kupit? :-)

Kup si Ferdu FX 7600 2 čtečka a 2 moduly, stojí málo umí hodně, soft. podpora je na velmi dobré úrovni, jak od Němců. tak od Poláků http://laki.dvhk.pl/,http://www.octagonfanclub.tv/depo/index.php?direction=0&order=&
uživatel
klokan49
10.04.2008, 14:41.59

RE: Ktory kupit? :-)

No :laughing: tak fakt nevím.
To je zase rozhodování.
Ještě že nejsem sám kdo se takto rozhoduje :)
U toho ferdy zase musím mít nahraný ten fw octagon (518) aby mi šla emulace,nebo upravenej fw ferguson a ten to zvládá taky? (emu)
Když tam budu mít octagon tak nepujde hl.display že?
uživatel
skyi
10.04.2008, 15:45.38

RE: Ktory kupit? :-)

Tak som si objednal Openbox X-820CI :))) Akurat este ma napadlo ci niekto na AZBOXe rozchodil origos kartu Digi. Je na to navod v polstine. No na ich fore je o tom ticho...
uživatel
loon