| 10.04.2008, 10:43.12 | |
upc odstoupení od smlouvyDobrý den,jsem úplný začátečník co se týče satelitního příjmu. Bohužel nechal jsem se zlákat lákavou nabídkou UPC Direct a pořídil jsem si Rodinu +HBo +...... Vlastním LCD TV sAMSUNG 102Ccm úhlopříčka. Do včerejšího dne jsem používal vnitřní Digitální tuner a byl jsem s kvalitou obrazu spokojen.Po včerejší instalaci satelitu a naladění programů jsem rázem vytuhnul nad tím ,co se mi začalo zjevovat na obrazovce:-). Čmouhy,zvuk o ničem ,hrůza obraz... A tak se ptám ,má někdo zkušenost s odstoupením od smlouvy z důvodu nesplnění slibovaného kvalitního Digitálního vysílání? Nemíním se totiž rok dívat na tu hrůzu a nebudu si kvůli tomu pořizovat tv s menší úhlopříčkou.. Děkuji všem za příspěvky ... LB |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 10:53.01 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyNe že by UPC Direct byla TOP kvalita, ale v tvém případě si za to můžeš sám, když kupuješ takový krámy jako je Samsung a ještě ke všemu LCD (místo třeba Plazmy) ;P |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 10:56.01 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyMám dojem, že máš smůlu (taky to mám teprve měsíc a už toho mám naprosto plný zuby, taky z jinejch důvodů). Ale ten pojem "Digitální kvalita" a další podobný, to je takovej ten "obchodnickej" termín (nemůžu si vzpomenout, jak se nazývá obchodník, kterej se takhle snaží naprosto legálně, ale přece jenom v jednom kuse oblbovat zákazníky - napsal bych "židovskej" ale to by asi vyznělo rasisticky).Prostě Digitální kvalita může znamenat cokoliv. Digitální kvalita je taky klip na youtube. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 11:01.20 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyJá jsem se Techniku neptal jestli lcd nebo plazmu !!! Vím ,že jsi do té své plazmy zamilovaný a vše ostatní je na nic ,ale otázka byla na něco úplně jiného víš?? Takže pokud nevíš jak odpovědět na otázku ,nepleť se tady a běž chválit plazmy do jiného fóra. Díky :dead: |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:02.33 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyA snažil ses to nějak reklamovat? |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:06.11 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyA nejlepší jsou ty jejich letáky, co roznášej po domech. Tam je vyfocená několikrát obrovská obrazovka (LCD nebo Plazma) a na tom jsou FOTKY z filmů, ze sportu a tak. A pod tím prostě "obraz a zvuk v Digitální kvalitě od UPC Directu". Kdyby tam dali skutečný screenshoty, tak by to byla teprv zábava :laughing: |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 11:07.59 | |
RE: upc odstoupení od smlouvya přesně na to jsem se nechal nachytat :laughing: :laughing: :bomb: |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:09.07 | |
ludikb:Sice nevím kde jsem chválil Plazmu (vyjma této diskuze), ale UPC fakt nebude řešit to, že jeden jejich klient je duševně nemocný a místo kvalitního zobrazovače si koupí sh*t a pak brečí že se na to nedá dívat :laughing: |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 11:10.28 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyReklamovat nelze. Je to naprosto zbytečný. Ve smlouvě máš napsáno, že to můžeš kdykoliv zrušit, ale to zrušení bude platný pochopitelně až po uplynutí doby, na kterou ses zavázal (to znamená jeden rok). Prakticky jediná možnost jak se toho zbavit dřív, tak by byla kdyby ti přestali dodávat jakejkoliv signál po dobu delší než 30 dnů. Tak nějak podobně to tam je. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 11:10.36 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyZajímalo by mě ,jak je to s tím odstoupením ,protože podle obchodního zákoníku ,může spotřebitel odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu ,pokud nebyla kupní smlouva sepsaná v kameném obchodě nebo v prostorách firmy. A u UPC se snad smlouvy nijak ani nedají sepsat ,než u zákazníka doma. |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:12.28 | |
ludikb:Kupní smlouva? He, he, he - a copak sis koupil? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 11:13.24 | |
RE: upc odstoupení od smlouvynejsi ty náhodou z Rožnova p. Radhoštěm?? firma tkr mi něco říká.. Duševně nemocný určitě jsem ,nevadí mi to , ale chtěl bych se konečně dozvědět jak je to s tím odstoupením ... a jak vidím ,od tebe se to asi nedovím ,nevadí..... naštěstí tu jsou i jiní lidé ,kteří snad poradí .. měj se ty Techniku |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:14.52 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyTak už jsem si to techniku našel sám ... http://www.spotrebitel.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=30052&Itemid=88 |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:15.50 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyhttp://www.spotrebitel.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=30052&Itemid=88 |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:17.20 | |
Techniku,zase blbneš? Od té doby co Tě propustili z banánovníku jsi sekal latinu.ludikb: Jinak než si něco podepsal, měl si číst, každej zde ví, jak je s proklamovanou kvalitou u Digi a UPC. |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 11:17.35 | |
RE: upc odstoupení od smlouvya včil mudruj techniku |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:19.24 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyno jo měl ,teď jsou všichni chytří,bohužel na takových jako jsem já UPC vydělává... |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:22.57 | |
ludikbaby si to dobre pochopil: technik je citovo a finančne silne naviazaný na túto úžasnú platformu a tak ťažko znáša akékoľvek "vymyslené" :zombie: závady-nedostatky a "ohovárania" .Takže sa Ti snaží objasniť že služba je super, ale Ty si kúpil špatnú telku a preto je Tvoja "Digitálna kvalita" horšia ako tá čo má on doma :))) :))) :))) |
![]() dempsey |
| 10.04.2008, 11:23.25 | |
poky1:Mně je nějaký banánovník úplně víš kde, protože regnout se tady můžu tisíckrát znovu. Nešil a mysli než něco napíšeš :laughing: |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 11:26.56 | |
dempseyTak nějak jsem to pochopil:-)) Tak techniku co říkáš na to odstoupení?? Četl jsi ten odkaz? |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:29.21 | |
technikTKR a ludikbTechniku, a jaký je teda kvalitní a doporučený zobrazovač pro UPC Direct? Televizor HomeTech z Kauflandu s 55cm úhlopříčkou? U UPC Direct je totiž jedno - plazma, LCD - všude je to stejně hnusný. Rodiče maj Grundiga 84cm CRT a taky je to hnusný. A ten zvuk u HBO Comedy - balada pro uši.Ludikb - pokud byla smlouva (nejen kupní, ale i o poskytování služeb) uzavřena mimo prostory dodavatele, máš právo na odstoupení do 14 dnů ze zákona. |
![]() kubisek |
| 10.04.2008, 11:31.10 | |
ludikb:Pokud bys nezačal využívat službu, tak bys odstoupit mohl. Přečti si §53, ods. 7, bod a) zde:http://www.zds.cz/00-367.htm |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 11:32.13 | |
RE: upc odstoupení od smlouvykonečně odpověď ,myslel jsem si to jen jsem si to chtěl potvrdit ,bohužel na zeptání se právníka nemám peníze ,dal jsem je za lcd a UPC :) :) :) :) :) :))) :))) |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:34.07 | |
techniknejednou to jde co? ;) |
![]() ludikb |
| 10.04.2008, 11:34.16 | |
@technik nebo ředitel UPCTak proč si nepoužil zde na zaručenné info od zdroje svůj druhý nick? :))) no nic, čau |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 11:36.17 | |
poky1:Protože jsem požádal redakci, aby druhý nickname smazala, když už není potřeba :8) |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 11:36.18 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyZvuk HBO Comedy je skutečně balada pro uši a obraz je balada pro oči :laughing: :laughing: |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 12:00.16 | |
Hádanka pro technika TKRProč má kabelová UPC stále tolik zákazníků? Protože většina uživatelů bydlí v panelácích, kde je pouze jedna jižní strana, kde se dá chytnout satelitní příjem od konkurence. STA byla tehdy nehorázně odpojena s vysvětlením, že by se signály kabelovky za 15 Kčs a antény na STA navzájem rušily. Techniku, běž už, s prominutím do prd.ele, seš fakt trapnej, nebo zapšklej bratranec Grebeníčka. |
![]() Ľudmila |
| 10.04.2008, 12:07.05 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyKlid travestito nebo tě trefí šlak :laughing: |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 12:39.20 | |
RE:RE:RE:technikTKR, vacsinou s tebu i souhlasim, ale tedka musim zareagovat, chlape kde zijes v jeskyni? LCD SAMSUNG jsou v dnesni dobe TOP, pak je snad lepsi jenom LCD od Pioneera, ale to stoji o krapek vice prachu, SONY s jejich LCD zaspali dobu, a PANASONIC se snad vyrovna Samsungu, ono SAMSUNG co se tyce kvality za posledni roky sel vyrazne ku predu....a LCD vs Plazma, to je dosti subjektivni porovnavat, uplne jina technologie... UPC slibuje, hold realita je takova, ze snad ak neberu vysilani HD, tak mozna nemecka premiere ma docela slusnou kvalitu i na LCD i na Plazme, jinak na UPC vrele odporucam klasicke CRT:) obraz fantazie... za ty prachy se to pak i oplati... ;) |
![]() alfasex |
| 10.04.2008, 13:18.21 | |
RE: upc odstoupení od smlouvyTo jsem nevěděl, že ta kvalita od UPC je tak strašná. Já mám LCD LG 32LB1R, Mám Digi a jsem docela spokojený. Samozřejmě, že na Premiere je kvalita TOP. Já se na TV moc nedívám, spíš koukám na DVD. Mám pouze radost, že dokáži dost TV programů rozchodit. Tobě přeji Ludikb abys to ke své spokojenosti vyřešil s UPC bez problémů. |
![]() mirecek |
| 10.04.2008, 14:12.35 | |
RE:RE:RE:Netvrdil bych,že SONY zaspalo dobu v LCD už proto,že jejich panely jsou od SAMSUNGU a spolupráce těchto výrobcu je známa. |
![]() hobo |
| 10.04.2008, 15:37.36 | |
RE:RE:RE:spolupraca je jedna vec, realne skusenosti jsou druha, Samsung urcite neni shit, a pomer cena vs vykon (kterej je inak TOP) mluvi za sebe, u SONY clovek dost plati za znacku... sam sem majitelem par veci od tehle spolecnosti (po tech letech bych uz ale zvolil bud Panasonic nebo Samsung) ... na pioneer hold nemam:P |
![]() alfasex |
| 10.04.2008, 18:54.05 | |
RE:RE:RE:Ne v žádném případě není Samsung žádný shit ani bych to nikdy neřekl.Jejich řada LCD F8 či dokonce F9 je velmi dobrá.Ale i ty SONY řady W nebo X také stojí za to.Pravda trochu se prodraží. |
![]() hobo |
| 10.04.2008, 18:56.19 | |
UPC službaJá jsem si objednal internet+telefon,darem mi dali 4 měsíce Digi za 1kč-odporná věc.Nechtěli to zrušit+požadovali platbu dopředu,až po sdělení ,že vše oznámím na ČOI +zruším smlouvu ,začli komunikovat.Možna tvrdost se oplatí! |
![]() spyko |
| 10.04.2008, 20:12.14 | |
To TechnikTKR - ReditelUPCdocela mně zajímá, jak jsi nick ReditelUPC získal (i když ho už nemáš) Nejde mi to dohromady s: "Tvar nicku nesmí obsahovat název ochranné značky, služby, firmy či webové prezentace. Výjimkou jsou pouze vlastníci značek, které toto prokáží " Jsi teda opravdu ředitel UPC ? (jinak ten nick nelze získat) |
![]() Mrzout |
| 10.04.2008, 20:53.41 | |
:laughing::laughing: :laughing: :laughing: |
![]() technikTKR |
| 10.04.2008, 21:32.19 | |
upc odstoupení od smlouvyOdstoupení od smlouvy s UPC je asi neproveditelné vzájemnou dohodou. Soud zřejmě nepřichází v úvahu kvůli nejistému výsledku. Jediné řešení: zvykni si. |
![]() simon |
| 11.04.2008, 14:09.15 | |
RE: upc odstoupení od smlouvytak to si nezvyknu,posílám odstoupení od smlouvy ve 14 dení lhůtě. |
![]() ludikb |
| 11.04.2008, 21:44.25 | |
upc odstoupení od smlouvyTak potom hoď na fórum, jak jsi dopadl. Moc mě to zajímá. Prolejzám to tady dost často, snad mi to neuteče. Přeji úspěch. |
![]() simon |