| 15.06.2007, 19:03.28 | |
MTV PULSE,IDOL,MUSIC,Nederland FTA NOW!!!už asi 2 hodiny nekódují !!!Na 19,2E |
![]() andrew |
| 15.06.2007, 20:07.51 | |
To se povedlo. :-))))))Se na to vys*ru. Já myslel že to jede na Premiere přes SBCL , zrovna jsem to jen tak projížděl při zaplém SBCL. A jaká to sláva ono to jde. Pak mi jen tak řekneš že to teď jde FTA. :-¨)))) |
![]() Incomplete |
| 15.06.2007, 21:44.48 | |
RE: MTV PULSE,IDOL,MUSIC,Nederland FTA NOW!!!tomu sa hovori SUPER |
![]() DURAN |
| 15.06.2007, 23:41.27 | |
RE: MTV PULSE,IDOL,MUSIC,Nederland FTA NOW!!!vďaka andrew za skvelé info(dúfam, že to ešte pôjde... prečo sem ja pako nechodím častejšie :-) |
![]() jah |
| 16.06.2007, 08:16.19 | |
Stale FTA :)Stale FTA :) |
![]() killors |
| 17.06.2007, 09:32.51 | |
TMAu mna koniec |
![]() DURAN |