Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 19:03.28

MTV PULSE,IDOL,MUSIC,Nederland FTA NOW!!!

už asi 2 hodiny nekódují !!!Na 19,2E
uživatel
andrew
15.06.2007, 20:07.51

To se povedlo. :-))))))

Se na to vys*ru. Já myslel že to jede na Premiere přes SBCL , zrovna jsem to jen tak projížděl při zaplém SBCL. A jaká to sláva ono to jde. Pak mi jen tak řekneš že to teď jde FTA. :-¨))))
uživatel
Incomplete
15.06.2007, 21:44.48

RE: MTV PULSE,IDOL,MUSIC,Nederland FTA NOW!!!

tomu sa hovori SUPER
uživatel
DURAN
15.06.2007, 23:41.27

RE: MTV PULSE,IDOL,MUSIC,Nederland FTA NOW!!!

vďaka andrew za skvelé info
(dúfam, že to ešte pôjde... prečo sem ja pako nechodím častejšie :-)
uživatel
jah
16.06.2007, 08:16.19

Stale FTA :)

Stale FTA :)
uživatel
killors
17.06.2007, 09:32.51

TMA

u mna koniec
uživatel
DURAN