| 15.06.2007, 19:35.00 | |
Head 500FtaAhoj nemůžu naladit paket Premiere jedná se o Directy stáhne mi to jenom asi čtyři.Kdo má tenhle přijímač nebo kdo ví co s tím dělat budu rád za každou radu díky. |
![]() Libor1 |
| 15.06.2007, 19:50.05 | |
RE: Head 500FtaTo je tím, že musíte zadat kompletní identifikátory programu (VPID, APID a další - Head neznám). |
![]() jirsacek |
| 15.06.2007, 20:39.17 | |
RE: Head 500FtaTak to by mozna slo potom naladit,ale problem je v tom ze neni moznost to tam zadat jako treba u jinych prijimacu. |
![]() Libor1 |
| 15.06.2007, 20:58.06 | |
Head 500 ftatento přijímač mám a je nutné to zadávat ručně a nemáš pravdu ,že to nejde . mám to naladěné a jedou všechny ... |
![]() zeromanx |
| 15.06.2007, 21:28.02 | |
zeromanxMůžeš můžeš mě prosím tě poradit jak to mám udělat taky jsem to zkoušel ručně,ale vůbec to nestáhlo co jsem potřeboval |
![]() Libor1 |
| 15.06.2007, 21:29.40 | |
RE: Head 500FtaI když nevím, co budete s naladěnými Direkty na Premiere s FTA přijímačem dělat. Kam zasunete přístupovou kartu? |
![]() jirsacek |
| 15.06.2007, 22:30.24 | |
RE:@Jirsacek: Do prd*** :-)@Libor1: Kdyžtak ty potřebný data máš tady, to asi víš: http://en.kingofsat.net/pack-premiere.php (bez mezer) |
![]() vortimond |
| 15.06.2007, 22:44.00 | |
RE: Head 500FtaNo to je ale rada nad zlato, vortimonde. |
![]() jirsacek |
| 15.06.2007, 22:47.55 | |
vortimondDiky podivam se tobe jede Premiere |
![]() Libor1 |
| 15.06.2007, 22:48.59 | |
RE:No proč ne, třeba se mu to zrovna hodí, Jaivane. |
![]() vortimond |
| 15.06.2007, 22:52.25 | |
RE:Libor1Mně nejede, protože pořád čekám na novej software :( ale asi už bude brzo, doufám. Údajně to trvá tak dlouho, protože tam přidělávaj tu podporu pro Ir*eto2 a nechtějí se s tím patlat na dvakrát. |
![]() vortimond |
| 15.06.2007, 22:55.47 | |
RE: Head 500FtaJasne no ja mam jeste prijimac Ferguson a tam taky neni novy soft na Premieru a vubec to posledni dobou to nejak zkomira na ty Fergusony. |
![]() Libor1 |
| 15.06.2007, 22:57.57 | |
RE: Head 500FtaA co Polsat jede nevis?Na tom Headu to nemuzu nejak naladit prave to nejde rucne dopsat audio a video pidy |
![]() Libor1 |
| 16.06.2007, 09:03.22 | |
RE: Head 500FtaPolsat jede a naladit by měl jít naprosto bez problémů, tam žádné PIDy nejsou třeba speciálně doklepávat. |
![]() jirsacek |
| 16.06.2007, 10:35.16 | |
RE: Head 500Ftana tejto adrese je už SW na Premiere a SkyLink z 6.6.2007.Je už ale aj novší z 14.6.2007 daj mail pošlem http://sat-upload.net//index.php?anddirection=0andorder=anddirectory=Prijimace/H@ad |
![]() Igor |
| 16.06.2007, 18:58.07 | |
IgorAhoj mě se jedná o to že nemůžu stahnout ty Directy v Premiere soft mám ze 6.6.2007. |
![]() Libor1 |