Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 19:35.00

Head 500Fta

Ahoj nemůžu naladit paket Premiere jedná se o Directy stáhne mi to jenom asi čtyři.Kdo má tenhle přijímač nebo kdo ví co s tím dělat budu rád za každou radu díky.
uživatel
Libor1
15.06.2007, 19:50.05

RE: Head 500Fta

To je tím, že musíte zadat kompletní identifikátory programu (VPID, APID a další - Head neznám).
uživatel
jirsacek
15.06.2007, 20:39.17

RE: Head 500Fta

Tak to by mozna slo potom naladit,ale problem je v tom ze neni moznost to tam zadat jako treba u jinych prijimacu.
uživatel
Libor1
15.06.2007, 20:58.06

Head 500 fta

tento přijímač mám a je nutné to zadávat ručně a nemáš pravdu ,že to nejde . mám to naladěné a jedou všechny ...
uživatel
zeromanx
15.06.2007, 21:28.02

zeromanx

Můžeš můžeš mě prosím tě poradit jak to mám udělat taky jsem to zkoušel ručně,ale vůbec to nestáhlo co jsem potřeboval
uživatel
Libor1
15.06.2007, 21:29.40

RE: Head 500Fta

I když nevím, co budete s naladěnými Direkty na Premiere s FTA přijímačem dělat. Kam zasunete přístupovou kartu?
uživatel
jirsacek
15.06.2007, 22:30.24

RE:

@Jirsacek: Do prd*** :-)
@Libor1: Kdyžtak ty potřebný data máš tady, to asi víš:
http://en.kingofsat.net/pack-premiere.php
(bez mezer)
uživatel
vortimond
15.06.2007, 22:44.00

RE: Head 500Fta

No to je ale rada nad zlato, vortimonde.
uživatel
jirsacek
15.06.2007, 22:47.55

vortimond

Diky podivam se tobe jede Premiere
uživatel
Libor1
15.06.2007, 22:48.59

RE:

No proč ne, třeba se mu to zrovna hodí, Jaivane.
uživatel
vortimond
15.06.2007, 22:52.25

RE:Libor1

Mně nejede, protože pořád čekám na novej software :( ale asi už bude brzo, doufám. Údajně to trvá tak dlouho, protože tam přidělávaj tu podporu pro Ir*eto2 a nechtějí se s tím patlat na dvakrát.
uživatel
vortimond
15.06.2007, 22:55.47

RE: Head 500Fta

Jasne no ja mam jeste prijimac Ferguson a tam taky neni novy soft na Premieru a vubec to posledni dobou to nejak zkomira na ty Fergusony.
uživatel
Libor1
15.06.2007, 22:57.57

RE: Head 500Fta

A co Polsat jede nevis?Na tom Headu to nemuzu nejak naladit prave to nejde rucne dopsat audio a video pidy
uživatel
Libor1
16.06.2007, 09:03.22

RE: Head 500Fta

Polsat jede a naladit by měl jít naprosto bez problémů, tam žádné PIDy nejsou třeba speciálně doklepávat.
uživatel
jirsacek
16.06.2007, 10:35.16

RE: Head 500Fta

na tejto adrese je už SW na Premiere a SkyLink z 6.6.2007.Je už ale aj novší z 14.6.2007 daj mail pošlem http://sat-upload.net//index.php?anddirection=0andorder=anddirectory=Prijimace/H@ad
uživatel
Igor
16.06.2007, 18:58.07

Igor

Ahoj mě se jedná o to že nemůžu stahnout ty Directy v Premiere soft mám ze 6.6.2007.
uživatel
Libor1