Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 19:44.31

globo, optimum, yumatu

tak prestoze se ruzne pise ze se fw 3369 neseka, tak opak je pravdou... seka ale po vyrazne delsi dobe... kurna...
nemate uz nekdo reseni ? (fw 3370 apod :-) )
uživatel
trtsoft
15.06.2007, 19:50.01

RE: globo, optimum, yumatu

Já jedu na fw POLSKA 3.3.51 a jede v pohodě.
uživatel
Lapid
15.06.2007, 19:50.32

RE: globo, optimum, yumatu

http://hacksat.eu/index.php?PHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5anddirection=0andorder=modanddirectory=YU-MA-TUandPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5
uživatel
Lapid
15.06.2007, 19:56.43

Lapid

...a ako ti na 3.3.51 šlape Premiere a MCT ?
:)
uživatel
Hix
15.06.2007, 20:05.42

RE: globo, optimum, yumatu

To nevím,já se dívám jen na CL a SL na Astře3A 23.5°
uživatel
Lapid
16.06.2007, 17:11.00

RE: globo, optimum, yumatu

TRUMAN SW 3.3.70 FTA CI.rar
http://hacksat.eu/index.php?action=downloadfileandfilename=TRUMAN%20SW%203.3.70%20FTA%20CI.raranddirectory=YU-MA-TUandPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5andPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5
uživatel
Lapid
16.06.2007, 17:12.37

RE: globo, optimum, yumatu

odkaz nějak nejde tak si to najděte tady
http://hacksat.eu/index.php?PHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5anddirection=0andorder=modanddirectory=YU-MA-TUandPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5
uživatel
Lapid