| 15.06.2007, 19:44.31 | |
globo, optimum, yumatutak prestoze se ruzne pise ze se fw 3369 neseka, tak opak je pravdou... seka ale po vyrazne delsi dobe... kurna...nemate uz nekdo reseni ? (fw 3370 apod :-) ) |
![]() trtsoft |
| 15.06.2007, 19:50.01 | |
RE: globo, optimum, yumatuJá jedu na fw POLSKA 3.3.51 a jede v pohodě. |
![]() Lapid |
| 15.06.2007, 19:50.32 | |
RE: globo, optimum, yumatuhttp://hacksat.eu/index.php?PHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5anddirection=0andorder=modanddirectory=YU-MA-TUandPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5 |
![]() Lapid |
| 15.06.2007, 19:56.43 | |
Lapid...a ako ti na 3.3.51 šlape Premiere a MCT ?:) |
![]() Hix |
| 15.06.2007, 20:05.42 | |
RE: globo, optimum, yumatuTo nevím,já se dívám jen na CL a SL na Astře3A 23.5° |
![]() Lapid |
| 16.06.2007, 17:11.00 | |
RE: globo, optimum, yumatuTRUMAN SW 3.3.70 FTA CI.rarhttp://hacksat.eu/index.php?action=downloadfileandfilename=TRUMAN%20SW%203.3.70%20FTA%20CI.raranddirectory=YU-MA-TUandPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5andPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5 |
![]() Lapid |
| 16.06.2007, 17:12.37 | |
RE: globo, optimum, yumatuodkaz nějak nejde tak si to najděte tadyhttp://hacksat.eu/index.php?PHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5anddirection=0andorder=modanddirectory=YU-MA-TUandPHPSESSID=2c1656b64600dfdece17f40f6c76bcc5 |
![]() Lapid |