Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 20:09.33

mimo téma

chtěl jsem se zeptat jestli jde udělat USB Kábl na telefon Nokia 2310.Oficiálně prej koupit nejde,ale slyšel jsem že se dá nějak udělat.může mě někdo poradit
dík
uživatel
great
16.06.2007, 00:14.00

2310

http://www.abc-mobilni-telefony.cz/mobilni-telefony/nokia/2310
to by sis mohl akorát ten kabel zapojit do .......
uživatel
háb
16.06.2007, 12:04.46

2610

ta nokia je 2610,jsem se sekl
uživatel
great
16.06.2007, 21:37.31

2610

http://www.sim-service.cz/Mobile/Nokia2610.html
Klidně se sekej dál je to úplně jedno,z hovna bič neupleteš,funkci kterou chceš musíš hledat u telefonu řádově 3x dražšího.Jinak toto by ses dozvěděl třeba na gogle.
uživatel
háb