| 15.06.2007, 20:09.33 | |
mimo témachtěl jsem se zeptat jestli jde udělat USB Kábl na telefon Nokia 2310.Oficiálně prej koupit nejde,ale slyšel jsem že se dá nějak udělat.může mě někdo poraditdík |
![]() great |
| 16.06.2007, 00:14.00 | |
2310http://www.abc-mobilni-telefony.cz/mobilni-telefony/nokia/2310to by sis mohl akorát ten kabel zapojit do ....... |
![]() háb |
| 16.06.2007, 12:04.46 | |
2610ta nokia je 2610,jsem se sekl |
![]() great |
| 16.06.2007, 21:37.31 | |
2610http://www.sim-service.cz/Mobile/Nokia2610.htmlKlidně se sekej dál je to úplně jedno,z hovna bič neupleteš,funkci kterou chceš musíš hledat u telefonu řádově 3x dražšího.Jinak toto by ses dozvěděl třeba na gogle. |
![]() háb |