Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 08:12.02

humax 5400Z

Nemůžu se dostat do humíka programy PMCTool a WDN4OAK ale klíče programem DSR9500 měnit jdou to je divné neporadí někdo?
uživatel
Johnyola
16.06.2007, 09:47.22

RE: humax 5400Z

Vyčisti všetko Eraserom!
uživatel
Omega
16.06.2007, 10:21.09

humax 5400Z

Eraser spouštím v programech HZU20 ani WDN4OAK a žádná reakce po standby humík skočí na poslední navolený kanál to samé při vypnutí a zapnutí
uživatel
Johnyola
16.06.2007, 10:29.41

RE: humax 5400Z

Tak potom neviem poradit.
uživatel
Omega