| 16.06.2007, 09:03.41 | |
Kolegové montážníci-jaký měřící přístroj TV/SAT?Dobrý den,prosím o radu,definitivně nám odešel =měřák= UNAOHM a budeme pořizovat nový,jaký používáte,jaké máte PRAKTICKÉ zkušenosti.Děkuji za vaše postřehy a poznatky. |
![]() lubbik |
| 16.06.2007, 09:11.54 | |
RE: Kolegové montážníci-jaký měřící přístroj T...Také jsme to nedávno řešili.Seděl jsem u netu, stahoval PDF, obvolaval zname... Nakonec jsem se rozhodl pro ROVER ST4,ale spis nez jako doporuceni to berte jako orientacni udaj, hlavne si dobre rozmyslete, co potrebujete merit. Napr ST4 ma LCD obrazovku + display, ST2 jen display, jinak stejne mereni a je cca za pulku... |
![]() Bloud |
| 16.06.2007, 09:37.35 | |
re:Přesně,jde mě o praktické zkušenosti.Kde jste to koupili,jaká je cena? |
![]() lubbik |
| 16.06.2007, 10:57.04 | |
RE: Kolegové montážníci-jaký měřící přístroj T...60t.Kč |
![]() technikTKR |
| 16.06.2007, 12:00.12 | |
RE: Kolegové montážníci-jaký měřící přístroj T...Prodig 5 (TV Explorer) - cca 65tis bez DPH. Ve výrobě je i nový model TV Explorer II a TV Explorer II+, cena je zatím ještě neznáma. nové modely mají kvalitnější 16:9 LCD, navíc uní DVB-S2 a DVB-H, má CI slot, konstelační diagram a několik dalších dobrých funkcí. Mrkni na promax.es, a počítej, že cena tohoto zařízení odpovídá jeho výbavě. |
![]() Zip |
| 16.06.2007, 12:26.58 | |
RE: Kolegové montážníci-jaký měřící přístroj T...Tak už jsem našel i ceny nových modelů, jsou v dolarech.Explorer II - 4455,- Explorer II+ - 5265,- |
![]() Zip |
| 16.06.2007, 12:59.10 | |
re:Díky,mrknu na to.Napište sem i další,každá zkušnost - či rada je dobrá.Díval jsem se na Combo Lock,mám už od nich Sat Lock Micro.Díky |
![]() lubbik |
| 16.06.2007, 16:56.11 | |
RO.V.ER PSA-5Praktický přístroj do ruky, umí SAT analog i digital. Pro běžnou montážní práci plně postačuje. Před dvěma roky jsem za něj dal kolem 45tis. bez DPH. |
![]() Dusan |
| 11.04.2008, 00:45.09 | |
RE: Kolegové montážníci-jaký měřící přístroj T...stojím taky před stejnou otázkou. jaký nový přístoj pro měření DVB-S + LCD. našel jsem zajímavý přístroj pro mě cenově dostupný Trimax SM-2200. co si o něm myslíte? Má parametry které odpovídají dnešním potřebám? popř jaký jiný doporučíte. rád bych se vlezl tak do 15 tis. kč. děkujiIce |
![]() I C E |