| 16.06.2007, 09:08.05 | |
MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4Chodí vám prosím v emu všehny kanály? u mě na T-REX4.6 pouze zhruba polovina vid pid sid zkontrolováno, setting natažen přes PC. Poradí někdo prosím??? Díky všem!!!! |
![]() Amper1 |
| 16.06.2007, 09:14.40 | |
RE:Nechoděj všechny, zatím. |
![]() vortimond |
| 16.06.2007, 09:15.32 | |
RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4Jde pouze Irdeto CAID 0628 protože ten je Hack. Myslím že to máš správně. Red Light jdou všechny. |
![]() Standa2 |
| 16.06.2007, 09:36.48 | |
vortimond a Standa2Je to tak Red Light jdou všechny + asi 4 MCT díky za info!!! |
![]() Amper1 |
| 16.06.2007, 10:49.57 | |
Pro Vortimonda..a jde to na Emtechu? |
![]() digifajn |
| 16.06.2007, 10:59.12 | |
RE:digifajnMusíš čekat. Našel jsem na jednom zahraničním fóru jednoho člověka, nevím jestli je to on, co píše ten software, ale je to docela možný. A na tý nový verzi s Pr3miere a MCT dělá, ale jelikož tam budou velký změny (nová podpora pro Ird2) tak to trvá dlouho a musí se to testovat, aby to fungovalo bez sekání. |
![]() vortimond |
| 16.06.2007, 11:01.16 | |
RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4Dobrá, budu čekat. |
![]() digifajn |
| 16.06.2007, 14:00.46 | |
RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4Vyseprdnetě se na MCT páč se na tu historickou mozajku beztak nedá koukat!!! Nevím jakej to má datovej tok, ale ty videa snad z osmdesátých let minulýho století jsou fakticky votřesný! |
![]() velcenstvo |
| 16.06.2007, 16:18.21 | |
RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4Běhá to na SS2? Jestli jo napsal by mi někdo co konkrétního a kde to mam stáhnout. Díky všem. |
![]() Marty20 |
| 16.06.2007, 19:52.50 | |
RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4jojo, část MCT je CAID 0604 a ten nejde, ale ono stejně není o co stát, snad nejstrašnější obraz (ani na mobilu snad tohle nenahraju) je MCT FREE, FULL a DREAM na 11.785H, no on takový RedLight je lepší jen o trošku. |
![]() prochor |
| 16.06.2007, 20:53.02 | |
RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4Jedou ty RedLight na Fergusonech ??? |
![]() Incomplete |
| 16.06.2007, 22:15.49 | |
RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4Mě to jede na YUMATU MX800, ale fakt je to hrůza. |
![]() velcenstvo |