Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 09:08.05

MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

Chodí vám prosím v emu všehny kanály? u mě na T-REX4.6 pouze zhruba polovina vid pid sid zkontrolováno, setting natažen přes PC. Poradí někdo prosím??? Díky všem!!!!
uživatel
Amper1
16.06.2007, 09:14.40

RE:

Nechoděj všechny, zatím.
uživatel
vortimond
16.06.2007, 09:15.32

RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

Jde pouze Irdeto CAID 0628 protože ten je Hack. Myslím že to máš správně. Red Light jdou všechny.
uživatel
Standa2
16.06.2007, 09:36.48

vortimond a Standa2

Je to tak Red Light jdou všechny + asi 4 MCT díky za info!!!
uživatel
Amper1
16.06.2007, 10:49.57

Pro Vortimonda

..a jde to na Emtechu?
uživatel
digifajn
16.06.2007, 10:59.12

RE:digifajn

Musíš čekat. Našel jsem na jednom zahraničním fóru jednoho člověka, nevím jestli je to on, co píše ten software, ale je to docela možný. A na tý nový verzi s Pr3miere a MCT dělá, ale jelikož tam budou velký změny (nová podpora pro Ird2) tak to trvá dlouho a musí se to testovat, aby to fungovalo bez sekání.
uživatel
vortimond
16.06.2007, 11:01.16

RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

Dobrá, budu čekat.
uživatel
digifajn
16.06.2007, 14:00.46

RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

Vyseprdnetě se na MCT páč se na tu historickou mozajku beztak nedá koukat!!! Nevím jakej to má datovej tok, ale ty videa snad z osmdesátých let minulýho století jsou fakticky votřesný!
uživatel
velcenstvo
16.06.2007, 16:18.21

RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

Běhá to na SS2? Jestli jo napsal by mi někdo co konkrétního a kde to mam stáhnout. Díky všem.
uživatel
Marty20
16.06.2007, 19:52.50

RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

jojo, část MCT je CAID 0604 a ten nejde, ale ono stejně není o co stát, snad nejstrašnější obraz (ani na mobilu snad tohle nenahraju) je MCT FREE, FULL a DREAM na 11.785H, no on takový RedLight je lepší jen o trošku.
uživatel
prochor
16.06.2007, 20:53.02

RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

Jedou ty RedLight na Fergusonech ???
uživatel
Incomplete
16.06.2007, 22:15.49

RE: MCT-HOT BIRD 13E 12092 H 27500 3/4

Mě to jede na YUMATU MX800, ale fakt je to hrůza.
uživatel
velcenstvo