| 16.06.2007, 16:25.45 | |
Prosím pomocc/H5400 a 0501Prosím o pomoc-chcel by som na Humaxe 5400 sledovať programy PremID 0501-nič iné-ani TPS,ani ABsat.Kto pomôže?Jeden H5400 som už dnes zničil...Ďíky. |
![]() theo77 |
| 16.06.2007, 17:13.11 | |
RE: Prosím pomocc/H5400 a 0501Len na T-REX 4.6 ide Premiere! |
![]() Omega |