Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 16:26.16

DVD-Mechanika

je mozne aby z nicoho nic nesli nacitavat DVD-cka a nejde na ne ani napalovat, ale CD-cka idu,doteraz to islo ale zrazu nejde, dik
uživatel
majster22
16.06.2007, 16:38.00

RE: DVD-Mechanika

Asi jeden laser v čudu...
uživatel
technikTKR
16.06.2007, 17:06.56

RE: DVD-Mechanika

a ako sa to da opravit?
uživatel
majster22
16.06.2007, 17:42.31

RE: DVD-Mechanika

To se neopravuje (vzhledem k tomu, že nová mechanika stojí pod tisícovku).
uživatel
technikTKR
16.06.2007, 20:22.38

RE: DVD-Mechanika

Možná postačí vyčistit a vyleštit čočka nebo nahrát FW.
uživatel
Mirda2
16.06.2007, 20:51.10

RE: DVD-Mechanika

Odišla ty optika s tým neurobíš nič. Veľa páliš
uživatel
lolo77
17.06.2007, 00:31.54

RE: DVD-Mechanika

mám digitálky asi za 100kč a odešel display,kde mi ho opraví
uživatel
pierrepetr