| 16.06.2007, 16:26.16 | |
DVD-Mechanikaje mozne aby z nicoho nic nesli nacitavat DVD-cka a nejde na ne ani napalovat, ale CD-cka idu,doteraz to islo ale zrazu nejde, dik |
![]() majster22 |
| 16.06.2007, 16:38.00 | |
RE: DVD-MechanikaAsi jeden laser v čudu... |
![]() technikTKR |
| 16.06.2007, 17:06.56 | |
RE: DVD-Mechanikaa ako sa to da opravit? |
![]() majster22 |
| 16.06.2007, 17:42.31 | |
RE: DVD-MechanikaTo se neopravuje (vzhledem k tomu, že nová mechanika stojí pod tisícovku). |
![]() technikTKR |
| 16.06.2007, 20:22.38 | |
RE: DVD-MechanikaMožná postačí vyčistit a vyleštit čočka nebo nahrát FW. |
![]() Mirda2 |
| 16.06.2007, 20:51.10 | |
RE: DVD-MechanikaOdišla ty optika s tým neurobíš nič. Veľa páliš |
![]() lolo77 |
| 17.06.2007, 00:31.54 | |
RE: DVD-Mechanikamám digitálky asi za 100kč a odešel display,kde mi ho opraví |
![]() pierrepetr |