Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 16:41.18

Pro vortimond nebo Standa2

Běhá MCT a Redlight na SS2? Jestli jo napsal by mi někdo co konkrétního a kde to mam stáhnout. Díky!
uživatel
Marty20
16.06.2007, 17:49.53

RE: Pro vortimond nebo Standa2

Na SS2 to nejde. Mám i AB IPBox 250S ale nějak mi na něm nejde. Nevím kam dát ten nový key. Šlo mi to než ho změnili. Jinak v něm mám mgcamd 1.23
uživatel
Standa2
16.06.2007, 18:06.08

to Standa2

Aha a četl sem nějakej příspěvek od vortimonda, že se natom pracuje. Takže předpoklad že to na SS2 bude chodit je jo? Jinak dík za reakci!
uživatel
Marty20