| 16.06.2007, 16:41.18 | |
Pro vortimond nebo Standa2Běhá MCT a Redlight na SS2? Jestli jo napsal by mi někdo co konkrétního a kde to mam stáhnout. Díky! |
![]() Marty20 |
| 16.06.2007, 17:49.53 | |
RE: Pro vortimond nebo Standa2Na SS2 to nejde. Mám i AB IPBox 250S ale nějak mi na něm nejde. Nevím kam dát ten nový key. Šlo mi to než ho změnili. Jinak v něm mám mgcamd 1.23 |
![]() Standa2 |
| 16.06.2007, 18:06.08 | |
to Standa2Aha a četl sem nějakej příspěvek od vortimonda, že se natom pracuje. Takže předpoklad že to na SS2 bude chodit je jo? Jinak dík za reakci! |
![]() Marty20 |