Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 16:49.06

Diablo

nová 203,jde Polsat,ale zase zapomněli změnit klíče na Cyfru+ a Slov.link.Ozvěte se na misut@post.cz mám už to změněné,vše OK/Polsta,část Cyfry,D+,TPS,Premiere,Slov a Czech,...........
uživatel
misut
16.06.2007, 21:35.05

RE: Diablo

Tak to ukaž na CSSF.CZ.
uživatel
Stan
16.06.2007, 21:45.24

RE: Diablo

staci doplnit nano85 na SK link a klic 0C providera 065 vse pres program KeyBreaker
uživatel
gsmobil