Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 16:59.38

Setting?

Chci si upravit setting jaky mam použit program ? Dík za radu všem aj s kratkym navodem ...zdravím
uživatel
Ivan167
16.06.2007, 17:21.47

RE:

Chtělo by asi napsat, co máš za přijímač, protože to je u každýho dost jiný.
uživatel
vortimond
16.06.2007, 17:25.11

setting..

Mam Humax 5400Z
uživatel
Ivan167
16.06.2007, 17:38.26

RE: Setting?

http://www.humaxdreamsettings.nl/humax/humaxdownload2.html
uživatel
Omega
16.06.2007, 18:17.24

Setting?

chtel by jenom presunut programy / napr. ze 300 mista na 5 misto / v settingu... pro humaxu 5400....dík.........
uživatel
Ivan167
16.06.2007, 18:29.31

RE: Setting?

To sa dá aj dialkovým.
uživatel
Omega
16.06.2007, 18:58.26

RE: Setting?

Když to zadavam dalkovym tak po vypnutí se zase smažou a nejsou tam ...dík
uživatel
Ivan167
16.06.2007, 20:05.37

RE: Setting?

Skus to cez HNFSmart.
uživatel
Omega
17.06.2007, 09:59.01

Setting?

Přepní jazyk na angličtinu, a dálkovým ovládáním to v pohodě jde. Kdysi to tady někdo psala funguje to.
uživatel
adast