| 16.06.2007, 16:59.54 | |
výpal DVD pod vistou nejde pod XPVypálil jsem pár souborů pod W vista.Přímo vypalování vista, ne Nero ap.Přešel jsem zpět na XP a nemohu otevřít DVD.Jiný formát?Je nějaká možnost dostat se k souborům? |
![]() jaro2 |
| 16.06.2007, 18:27.41 | |
A.....Jakou sekacku na travu byste mi na leto doporucili?Co mam delat s autem, ktere skyta? Je lepsi Gambrinus nebo Plzen? Pry me zde odpovite na vsechny me dotazy. Me vlastne staci jeden web na vsechny me problemy i kdyz se tematu netyka. Dekuji za Vase odpovedi. A ted vazne, vazne a zcela vazne.Jine forum, jiny web nebo navstiv IT specialistu, udelej mu prima veceri s dobrym pivkem a budes to mit levnejsi. |
![]() meduzka |
| 16.06.2007, 18:51.57 | |
re:Moc díky meduzko za vyčerpávající odpověď.Vážně!!!! |
![]() jaro2 |
| 16.06.2007, 19:08.30 | |
Je t_en prie.Hlavne nezadej o pomoc sousedovic Venouska, kterejdela v nastrojarne, ale i pocitacum rozumi, rikala to prej jeho teticka. Opravdu hledej odpovedi jinde.Podobnych strelcu je tu vice, pokud te to potesi.Netvrdim, ze ti nemuzu pomoci, ale nechci, protoze to sem opravdu nepatri.Jen poukazuji na absolutni off-topic spise na off-theme tohoto webu. Dalsi vec, ktera te potesi je, ze dal na tento topic reagovat nebudu. |
![]() meduzka |
| 16.06.2007, 19:16.17 | |
re:No myslel jsem ,že někdo poradí, jako viz DVD mechanika níže.Jsem na více forech ohledně sat.Tak budu muset ještě na další.Díky moc |
![]() jaro2 |
| 16.06.2007, 21:18.20 | |
Wistu zatiaľ nemusím...... bohate vystacim s XP |
![]() Mrlko |