| 16.06.2007, 17:14.26 | |
TV1000 (1W)Vsimol som si (pre mna) novy kanal na 01.W. Odkedy to tam je ?..Co je to za kanal ? Nikde som nenasiel ziadne info... |
![]() MiDiK |
| 16.06.2007, 18:00.00 | |
RE: TV1000 (1W)paket Digi TV, logo klasika TV 1000 Viasat, zvuk anglicky, titulky rumunske, chorvatske, slovinske .. |
![]() Vlado Fogo |
| 16.06.2007, 18:00.28 | |
KanalDigital alebo Digi ? Jake parametre ?TIA |
![]() Ylva |
| 16.06.2007, 18:34.24 | |
RE: TV1000 (1W)12723 H 27500 3/4.Trochu námahy a méně pohodlnosti,MiDiKu. Mě to trvalo 1 minutu, proč ne Vám?: http://www.tv1000balkan.co.sr/ http://www.lyngsat-address.com/tt/TV-1000-Balkan.html a něco staršího zde z Paraboly: https://www.parabola.cz/zpravicky/3177/filmovy-kanal-tv-1000-balkan-zahajil-vysilani-zatim-neni-kodovan/ |
![]() jirsacek |
| 16.06.2007, 20:54.24 | |
@jirsacekJa som si tu uz tej namahy podaval viec nez dost. Teraz bol rad napriklad na tebe. A keby si to tak hlupo neokomentoval, dokonca by som sa ti za to aj podakoval. :-) |
![]() MiDiK |