| 16.06.2007, 17:19.21 | |
Ještě He@d500FTAPidy na direkty na premiere jdou zadat na sat editoru--PC programy pro He@d.Pozor aby jste si všechno nesmazali. |
![]() gonos |
| 16.06.2007, 19:09.55 | |
RE: Ještě He@d500FTAAhoj můžeš mě to trochu popsat jak se stim programem dělá sat editor |
![]() Libor1 |
| 16.06.2007, 19:45.49 | |
Ještě He@d500FTANa sat. upload.net/ je v sekci Přijímače/ He@d- soubor Head PC program Setap zip -ten se otevřea je tam Lanch Settingeditor.Nejdřív je potřeba nahrát nastavení přijímače do editoru,potom se můžou provést změny a zpětně nahrát do přijímače. |
![]() gonos |
| 16.06.2007, 20:21.01 | |
RE: Ještě He@d500FTASeting jsem si nahral z prijimace do editoru ale nede se pridávat programy tak nevim jestli delam neco spatne |
![]() Libor1 |
| 16.06.2007, 20:38.53 | |
Ještě He@d500FTANa CHanel přidej program a musíš ho uložitFile-Save As-název souboru(nějak to nazvi) -a uložit |
![]() gonos |
| 16.06.2007, 21:13.52 | |
RE: Ještě He@d500FTATak se mi to nederi napsal jsem to a ulozil ale vubec to neni v seznamu.Nejde to proste hold bez Direktu.Jeste zkusim to stahnout u kamose na jeho zarizeni jestli to pujde ja uz vazne nevim co stim mam delat. |
![]() Libor1 |