| 16.06.2007, 17:35.21 | |
Pro vortimondaAhoj vortimonde, potreboval bych se zeptat na par veci ohledne Emtechu FTA 100, takze jestli by to slo bud pres icq nebo pres mail dvbts@seznam.cz Diky. |
![]() barak200 |
| 16.06.2007, 18:23.28 | |
RE:ok Poslal jsem ti mejl. |
![]() vortimond |