Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 17:55.47

openbox 810

delam to poprve pri stahovani 5,02 mi to pise connecting ok.conection error wrong format fite
uživatel
yyy
16.06.2007, 18:08.18

dnes som to skúsil

stiahol s .ua nahral a funguje vporiadku,ja musím zadať com2.skús to ešte raz stiahnuť a rozbaliť
uživatel
scientific
16.06.2007, 19:02.34

pre yyy

mne to vypisuje to iste.ale robim to cez redukciu,mozno je aj vtom chyba.Poradte niekto.
uživatel
panel
16.06.2007, 20:16.49

RE: openbox 810

podrobný návod jak na to je na
http://www.ab-forum.info/
já to podle toho dělal a vše je ok
uživatel
Karlos1
16.06.2007, 21:03.46

RE:openbox810

Vlevo nahoře na této stránce je kolonka vyhledávání.

Zadej Openbox.Zobrazí se ti všechny téma o Openboxu.
Najdi stránku ze dne 6.6-7.6.2007.Tam najdeš řešení Tvého problému. Vrah je zahradník a WC jsou 1.dveře vlevo.

Problémy řešíme okamžitě,zázraky do 24.hod.
uživatel
zizi