| 16.06.2007, 17:55.47 | |
openbox 810delam to poprve pri stahovani 5,02 mi to pise connecting ok.conection error wrong format fite |
![]() yyy |
| 16.06.2007, 18:08.18 | |
dnes som to skúsilstiahol s .ua nahral a funguje vporiadku,ja musím zadať com2.skús to ešte raz stiahnuť a rozbaliť |
![]() scientific |
| 16.06.2007, 19:02.34 | |
pre yyymne to vypisuje to iste.ale robim to cez redukciu,mozno je aj vtom chyba.Poradte niekto. |
![]() panel |
| 16.06.2007, 20:16.49 | |
RE: openbox 810podrobný návod jak na to je nahttp://www.ab-forum.info/ já to podle toho dělal a vše je ok |
![]() Karlos1 |
| 16.06.2007, 21:03.46 | |
RE:openbox810Vlevo nahoře na této stránce je kolonka vyhledávání.Zadej Openbox.Zobrazí se ti všechny téma o Openboxu. Najdi stránku ze dne 6.6-7.6.2007.Tam najdeš řešení Tvého problému. Vrah je zahradník a WC jsou 1.dveře vlevo. Problémy řešíme okamžitě,zázraky do 24.hod. |
![]() zizi |