Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
25.04.2008, 17:54.59

TV JOJ 16:9?

Vsimol si niekto z Vas, ze pocas relacie "Vari vam to" na JOJ-ke (o 17:00hod.) sa meni obraz 4:3 na 16:9? Ja som si to dnes vsimol druhy krat. Najprv som si myslel, ze je to nahoda, ale ked sa to opakovalo aj dnes, tak si zacinam mysliet, ci JOJ-ka netestuje rezim 16:9. Obraz je sice zdeformovany, ale napr. aj TV Markiza zacinala s testovanim 16:9 zdeformovanym obrazom... Nema niekto o tomto blizsie informacie? :-)
uživatel
peto_lu
25.04.2008, 17:59.04

RE: TV JOJ 16:9?

já som si to nevšimol lebo "varí vám to" som nepozeral tak že neviem možno v pondelok
uživatel
Jupi
25.04.2008, 18:14.29

RE: TV JOJ 16:9?

Jojka testuje 16:9 už dlhšie...na Sky linku je aj TV JOJ test
uživatel
derick
25.04.2008, 18:26.37

Ako vies...?

Ako vies, ze testuje 16:9? Odkial to vies? A to "TV JOJ test" neznamena, ze JOJ-ka nieco testuje, ale ten TEST patri uzivatelom kariet T&T. Maju to oddelene.
uživatel
peto_lu
25.04.2008, 20:58.16

TV JOJ test

je výsledek klasického boje mezi Gitalem a TaT a patří TaT, je to trošku obcházení zákona. ;)
uživatel
poky1
25.04.2008, 21:01.45

poky1

poslal jsem Ti email.
uživatel
Saxon
25.04.2008, 21:06.13

RE: TV JOJ 16:9?

já taky R^
uživatel
poky1