| 25.04.2008, 17:54.59 | |
TV JOJ 16:9?Vsimol si niekto z Vas, ze pocas relacie "Vari vam to" na JOJ-ke (o 17:00hod.) sa meni obraz 4:3 na 16:9? Ja som si to dnes vsimol druhy krat. Najprv som si myslel, ze je to nahoda, ale ked sa to opakovalo aj dnes, tak si zacinam mysliet, ci JOJ-ka netestuje rezim 16:9. Obraz je sice zdeformovany, ale napr. aj TV Markiza zacinala s testovanim 16:9 zdeformovanym obrazom... Nema niekto o tomto blizsie informacie? :-) |
![]() peto_lu |
| 25.04.2008, 17:59.04 | |
RE: TV JOJ 16:9?já som si to nevšimol lebo "varí vám to" som nepozeral tak že neviem možno v pondelok |
![]() Jupi |
| 25.04.2008, 18:14.29 | |
RE: TV JOJ 16:9?Jojka testuje 16:9 už dlhšie...na Sky linku je aj TV JOJ test |
![]() derick |
| 25.04.2008, 18:26.37 | |
Ako vies...?Ako vies, ze testuje 16:9? Odkial to vies? A to "TV JOJ test" neznamena, ze JOJ-ka nieco testuje, ale ten TEST patri uzivatelom kariet T&T. Maju to oddelene. |
![]() peto_lu |
| 25.04.2008, 20:58.16 | |
TV JOJ testje výsledek klasického boje mezi Gitalem a TaT a patří TaT, je to trošku obcházení zákona. ;) |
![]() poky1 |
| 25.04.2008, 21:01.45 | |
poky1poslal jsem Ti email. |
![]() Saxon |
| 25.04.2008, 21:06.13 | |
RE: TV JOJ 16:9?já taky R^ |
![]() poky1 |